Біла смерть: чому їсти багато солі небезпечно для здоров’я

біла смерть
В народі сіль називають білою смертю, кажуть ніби-то вона зменшує тривалість життя і призводить до різних захворювань. Чи насправді біла смерть така страшна, як її описують. Звісно що по цьому питанню в світі проводилось багато досліджень, результати яких ми переклали із іноземних мов і представляємо для вас, дорогі читачі. По-перше, слід сказати, що не все так погано, як нас лякають по ТБ і в інтернеті. Для здорової людини немає великої різниці, трошки більше чи трошки менше з’їсти солі – це не так сильно впливає на здоров’я, пояснює Доктор Андреас Зьоніхзен, професор із Медичного Університету Відня. Хоча люди, які мають високий тиск або серцево-судинні захворювання повинні уникати вживання великої кількості солі, додає доктор. Причина в тому, що надмірне споживання солі підтримує підвищення тиску. Звісно що нирки справляться із задачею і сіль буде виведена із організму, але для цього потрібен деякий час і багато рідини, пояснює Андреас. А поки в організмі людини рівень солі залишається підвищеним, то це вже небажано, особливо для людей які страждають на серцево-судинні захворювання.

Багато солі не можна їсти, у великих кількостях кухонна сіль перетворюється на токсичну речовину, реально біла смерть. За словами науковців від однієї столової ложки солі (20 грам) дитина може померти, а для дорослих смертельна доза значно більша. Її підступність в тому, що сіль міститься в продуктах харчування, які ми споживаємо щоденно: хліб, консервація, ковбаси, напівфабрикати. Іще одне уточнення: Мало солі їсти також небезпечно для здоров’я. Рекомендуємо прочитати матеріал за наступною ссилкою:

Резюме: Людям, які мають ті чи інші проблеми із серцем, солоних продуктів слід вживати помірно, застерігають лікарі. Навіть у здорових людей, надмірне споживання солі на постійній основі часто є причиною серцево-судинних хвороб. Дивно, але недостатнє споживання солі призводить до тих же самих неприємностей. Кожного року від кухонної солі помирають близько 1,7 мільйонів людей в світі, говорить статистика за 2010 рік. Біла смерть, дійсно! Захистити себе від цього можна лише одним шляхом – контролювати кількість спожитої солі щодня, дотримуватись так званої золотої середини.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ