10 суперпродуктів які підвищують лібідо у чоловіків

лібідо у чоловіків
До цього ми вже написали не одну статтю про те, як можна підвищити лібідо у чоловіків, покращити сексуальне життя: потрібними продуктами харчування, правильним стилем життя, звичками! Сьогодні ми зібрали всі ці поради і викладемо в одному місці, хоча також дещо доповнимо новим матеріалом. Як підвищити лібідо у чоловіків – таке питання задають собі найчастіше чоловіки після 40-ка. Молодих людей такі неприємності, як правило не турбують. Ітак, як діють ці продукти? В першу чергу вони активують кровообіг статевих органів, розширюють судини і внаслідок цього ерекція стає сильнішою і довшою, бо в пеніс потрапляє більше крові. В другу чергу, ці ніби-то звичайні продукти харчування піднімають рівень тестостерону в крові, який відповідає за мужність, силу але також сексуальне бажання. Нижче перераховано 10 головних продуктів для потенції. А якщо вам цікаво дізнатися, як конкретно діє якийсь із продуктів, нижче клікніть на відповідній ссилці – для деяких із них є детальний опис позитивної дії на лібідо.

  1. Селера
  2. Полуниця
  3. Креветки, устриці
  4. Кавун
  5. Червоний перець (гострий)
  6. Часник
  7. Цвітна капуста
  8. Червоний буряк
  9. Гранатовий сік
  10. Фісташки.

Але продукти харчування не у 100% випадків допомагають покращити потенцію, бо на це впливає також стиль життя, позитивні та негативні звички, умови проживання, вік тощо. Звичайно, що правильні продукти допоможуть, але інші фактори можуть звести всі старання на нуль. І в таких випадках не варто одразу ковтати таблетки для потенції, віагру ітп, тим більше без рекомендації лікаря. Все можна поправити природнім шляхом. Дійсно, ці продукти допоможуть, якщо їх їсти регулярно і включити в щоденний раціон. А для того, щоб справи в ліжку взагалі покращились, провідні експерти рекомендують займатись силовим спортом. Увага: силовим, а не витривалим, бо останній діє навпаки, і зменшує рівень тестостерону в крові. Уникати стресових ситуацій, добре висипатись, шкідливих звичок (алкоголь, тютюн, малорухливий спосіб життя) позбутися і тоді все буде класно!


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ