Морська риба покращує роботу серця і мозку

Rozetka UA


морська риба лосось
М’ясо морської риби містить у своєму хімічному складі купу позитивних речовин, які дуже добре впливають на здоров’я людини. Всі їх ми не будемо перераховувати, оскільки це займе багато часу. Ми візьмемо одну із найважливіших складових і пояснимо, чим вона така хороша! Хороша, в плані для здоров’я серця. Спочатку невеличка преамбула. Декілька світових досліджень, які проводились в різних куточках світу стверджують одне і те саме – морська риба покращує роботу серця! Вчені говорять, що в тих країнах, які розташовані близько біля моря, процент хворих на серцево-судинні хвороби серед населення значно менший, ніж будь-де. Наприклад, Японія, Норвегія, Канада, Італія, Ісландія. Це дані Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (англ. World Health Organization) за 2013 рік. Середня тривалість життя там практично найвища в світі. І це не просто випадковий збіг обставин. В цих країнах люди частіше їдять морську рибу.

Морська риба – це продукт, який багатий на Омега-3, Омега-6 жирні кислоти, які дуже позитивно впливають на серцево-судинну систему, роботу мозку і продовжують тривалість життя. Практично будь-яка риба морського походження має Омега. Наприклад у Італії проводилися дослідження із цього питання. Виявилося, що ті пацієнти-сердечники, які приймали щоденно по 1 граму Омега-3 (крім таблеток), швидше одужували. До того ж, смертність в цій групі піддослідних дещо знизилась, у порівнянні із другою групою, які не вживали Омега-3. Якщо сильно зацікавлиись цією темою, то радимо прочитати інші наші статті:

Яку рибу їсти

Червона риба, креветки, скумбрія, оселедець итп.

Резюме: Світові організації із охорони здоров’я радять регулярно вживати рибні продукти, 1-2 рази на тиждень. Завдяки Омега-3 що міститься в рибі, рівень поганого холестерину в крові знижується, і як наслідок серце працює краще. Не бажано кожен день їсти м’ясо, обов’язково треба робити розвантажувальні дні, також вживати достатньо рослинних продуктів і рибних.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ