Головні продукти для підвищення імунітету

Ваші кросівки для бігу припадають пилом, а вам краще лежати хворим в ліжку? Для запобігання простудних та вірусних захворювань ми представляємо вам чотири харчові продукти які здатні сильно підвищити імунітет. Підтримання стабільності імунної системи є досить важливим, і для спортсменів також. Здорові люди бігають, займаються спортом для покращення своєї форми і розкриття потенціалу. Але щоб бути здоровим на час заняття спортом нам необхідно трошки допомоги. Так як регулярні тренування черпають резерви нашого організму і навантажують імунітет. Для того щоб поновити втрачені субстанції нашому організму необхідно забезпечити збалансоване достатнє харчування. Тільки тоді коли імунна система знаходиться в стабільному стані, ми захищені від злих інфекцій та хвороб.

Здоров’я під час фізичної активності

Імунітет є надзвичайно комплексним: багаточисленні клітини, протеїни та тканини мусять разом співпрацювати щоб захищати наш організм і давати йому необхідне живлення. З нашими чотирма оздоровлюючими і смачними постачальниками вітамінів та мінералів ви зможете підвищити свій імунітет швидко, та навіть при вітряній погоді чи дощу зможете бігати. Влітку великих проблем не має, так як температура досить висока. Але в холодні місяці холод обтяжує організм та імунну систему зокрема. І це достатня причина щоб підвищити свій імунітет.

  1. Ревінь. Доступний з березня до червня, він багатий вітаміном C для імунітету, баластними речовинами та кальцієм для здорових кісток. При покупці варто слідкувати щоб червоні стеблі були свіжими та твердими. Перед тим як вкидати ревінь в каструлю треба відірвати верхні листки та зняти верхні волокнисті шари.
  2. Свіжий горошок. В горошку міститься висока доля вітаміну К, С і В6, які особливо корисні для імунітету. Крім того міститься фолієва кислота, мінерали, як наприклад залізо і цинк, баластні речовини, як білок. Доступний зелений горошок десь в квітні, але є постійно в продажі в замороженому вигляді.
  3. Бороколі. Багаті на антиоксиданти та вітаміни С, Е, є незамінним помічником для підвищення імунітету. Як справжня вітамінна бомба постачає багато численні мінерали, і багаті на фолієву кислоту, залізо. В комбінації з білковими продуктами, як горіхи чи м’ясо, бороколі дуже важливий для бігунів, для забезпечення балансу мікроелементів та запобігання імунної дисфункції.
  4. Скумбрія. Ця жирна риба є чудовим постачальником важливої Омега-3, для роботи серця. Багата білком, мінералами, вітамінами А, В1 і С.

Джерело: runnersworld.de


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ