Полуниця замість віагри для чоловіків – ця ягода покращує лібідо

віагра для чоловіків, полуниця

Зазвичай полуниця асоціюється із насолодою і також часом з еротикою. Не даремно, бо їсти цю ягоду одне задоволення. В її честь називають магазини інтимних товарів, або ж використовують ілюстрації полуниці в «рекламах для дорослих». Все це робиться не тільки через дивовижний смак і витончену форму ягоди. Регулярне вживання ягід полуниці позитивно впливає на сексуальне життя. Це така собі природна віагра для чоловіків без побічних дій. Звичайно, що ефективність полуниці не така сильна, як таблеток. Але все ж такий позитивний ефект дійсно має місце. Справа в тому, що ягоди полуниці багаті Цинком а також Вітаміном C. До-речі, в клубниці або солодкому перцю, вітаміну Ц більше ніж в цитрусових фруктах. Разом ці компоненти позитивно впливають на сексуальне бажання. Науково доведено, що полуниця піднімає рівень тестостерону в крові а також стимулює лібідо. До того ж, і в жінок також в деякій мірі покращується сексуальне бажання від поїдання полуниць.

Лікарі кажуть, що й інші продукти в силах покращити потенцію, як наприклад, ожина, банани, устриці, часник, гіркий перець і багато чого іншого. Натуральна віагра для чоловіків – саме так можна назвати ці продукти. Вони діють, але звичайно, що не так сильно, як таблетки. Хоча причини проблеми можуть бути інші. Постійні стреси, зайва вага тіла і звисаючий живіт, погане харчування, мало відпочинку і нічного сну, малорухливий спосіб життя, сильні медикаменти або регулярне вживання алкоголю і нікотину вбивають сексуальне бажання. І в таких випадках слід змінити особисті звички, а не одразу ковтати таблетки віагри, чи наїдатися полуницями, щоб покращити лібідо. Ось така смачна, і головне корисна ця ягода – полуниця, а особливо для чоловіків! В минулій статті йшлося про те, що свіжа полуниця захищає від наслідків алкоголю і похмілля. А сьогодні про те, що ягоди полуниці покращують лібідо. В першу чергу, для чоловіків все це дуже важливо.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ