Протеїнові коктейлі домашнього приготування щоб набрати м’язову масу

протеїнові коктейлі вдома

Білки, вуглеводи і вітаміни добре підтримують нарощення м’язової маси. Такі речі продаються уже готові, в формі білого порошку або батончиків. Проте існують природні шляхи, щоб забезпечити свій організм необхідною кількістю поживних речовин для росту м’язів. Слід відмітити, що протеїн із натуральних продуктів є більш якісним, із таких як яйця, м’ясо, риба та молочні продукти. До того ж, в цих продуктах містяться інші поживні речовини та вітаміни, які необхідні для росту мускулів. Протеїнові коктейлі можна зробити тільки на звичайних продуктах, без добавок.

Номер 1: протеїн

Протеїн – це фундамент для м’язової маси підтримка імунної системи. Молоко, сметана, творог та інші молочні продукти багаті на білок.

Номер 2: фрукти, ягоди

Фрукти багаті вуглеводами, які підтримують м’язи і мозок. А додатково фрукти постачають організму важливі вітаміни та мінерали, які так необхідні організму при високих фізичних навантаженнях. Банани, яблука, ананас, апельсини, полуниці, смородина ітп – буде саме те, що треба!

Номер 3: овочі

Овочі постачають організму мінерали, вітаміни та баластні речовини. Огірки, морква, червоний буряк, капуста, шпинат, петрушка ітп (в пошматованому вигляді) можна додати в коктейль.

Номер 4: горіхи і ко.

Грецькі горіхи, лісові, арахіс чи мигдаль – багаті на білок, і не тільки. В протеїновому коктейлі вони будуть дуже доречними.

Номер 5: приправи

Щоб остаточно розставити всі крапки над «і», протеїновий коктейль за смаком можна приправити медом, варенням, шоколадом, корицею чи ще чимось іншим.

Для того щоб зробити протеїновий коктейль домашнього приготування, треба мати блендер, соковижималку або щось типу цього. На крайній випадок, фрукти, овочі чи горіхи можна потерти вручну на звичайній тертці. Головна перевага таких коктейлів – це те, що вони готуються виключно із натуральних продуктів (звичайних). Додавати в коктейль «протеїновий порошок» сумнівного складу часом стрьомно. В будь-якому разі, для спортивних занять організму необхідно значно більше протеїну, вуглеводів та вітамінів. Яким чином запаси будуть поповнені, це вже інше питання: протеїновий коктейль, м’ясо чи порошкові добавки.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ