Пийте розсіл від маринованих огірків на здоров’я, особливо після спорту!

мариновані огірки
Науковці із Сполучених Штатів вважають, що розсіл від маринованих огірків не треба виливати. Ця солона рідина позитивно впливає на здоров’я, особливо після спорту. Кожен знає на власному досвіді, що після раптових, інтенсивних спортивних навантажень на наступний ранок всі м’язи дуже болять. Це явище в народі називається крепатура. Коли організм втягується і звикає до таких навантажень – все проходить. В будь-якому разі, навіть після регулярних занять спортом, спазми у м’язах цілком можливі. Вони трапляються, наприклад, якщо пере-тренуватися в спортзалі. Спортивні експерти стверджують, що Магній добре допомагає від подібних бід, але не тільки продукти із Магнієм. Дивись додатково: 10 продуктів із Магнієм. Ось розсіл від маринованих огірків ще краще зніме болі у м’язах – довели науковці із США. Зазвичай, розсіл із консервацій виливають в каналізацію. Мама казала не можна, що ніби-то він садить нирки, печінку і ще цілу купу інших органів. Насправді ж, мама була не зовсім права! Бо цей солоний розсіл допомагає, якщо пити його в невеликих кількостях.

Ітак, американські вчені досліджували запитання: як солона юшка із нашої консервації впливає на здоров’я спортсменів. Виявляється, вона має цілющі властивості! Завдяки вмісту оцту та інших важливих субстанцій, підвищується ефективність роботи м’язів. Але багато не можна. За словами експертів, щоб відчути на собі цей ефект, треба випити 1 мілілітр огіркового розсолу на кілограм живої ваги, не більше. Це значить, що молодому спортсмену середньої ваги слід випити десь 70-100 грам солоної юшки. За великим рахунком, це зовсім не багато, бо після першої кружки цього розсолу хочеться більше і більше. Зупинитися важко. Але якщо багато випити, то буде більше шкоди для організму. Із іншого боку, також мінерали допомагають боротися із болями у м’язах і спазмами, в першу чергу мова йде про Магній, Натрій, Калій. Саме тому, до спортивних тренувань спеціалісти рекомендують збалансоване харчування і багато мінеральної води.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ