Рибо-їди живуть довше і менше хворіють, згідно досліджень

рибоїди
Згідно статистики, найдовше люди живуть в Японії. А точніше сказати, японські жінки мають найбільшу тривалість життя, яка становить близько 86,8 років. Також в Топ-країн із найдовшою тривалістю життя входять наступні: Ісландія, Ізраїль, Канада, Італія, Норвегія. Це дані Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (англ. World Health Organization) за 2013 рік. Звичайно що ці країни характеризуються високим рівнем доходів серед населення. Логічно, що злидні знижують тривалість життя. В будь-якому разі, родзинка в тому що японці вживають багато риби та морепродуктів, так само як і інші жителі із Топ-країн рибоїди. До того ж розташовані ці країни біля морів. Закономірність в цьому є, так само як із тим, що там люди менше хворіють серцево-судинними хворобами. Додатково див. також інші 10 продуктів, які зміцнюють серце і захищають від інфаркту міокарда.

Завдяки вмісту Омега-3-жирних кислот і не тільки, риба та інші морепродукти благоприємно впливають на здоров’я і продовжують тривалість життя. Багаточисленні дослідження довели, що Омега-3-жирні кислоти, які містяться в креветках, лососевих та інших видах риб, захищають серце, серцево судинну-систему. Рибні жири продовжують тривалість життя, зокрема пацієнтів із серцевою недостатністю, як показує одне італійське дослідження над 7000 пацієнтів. Керівник дослідження Люгі Таваці (Luigi Tavazzi) із Університету Павія (Pavia) повідомляє: «У пацієнтів що окрім медикаментів, додатково приймали щоденно по одному граму Омега-3, смертність дещо знизилась, на близько 2,5 проценти».

Німецька Спілка Дієтологів (нім. Deutsche Gesellschaft für Ernährung) радить регулярно вживати рибу та морепродукти, 1-2 рази на тиждень. Така кількість оптимально забезпечить організм всім необхідним: протеїн, жирні кислоти, вітаміни та мінерали. Найкраще віддавати перевагу морській рибі. До того ж, рибний жир в капсулах має в своєму складі багато чого корисного, хоча краще віддавати перевагу звичайним продуктам.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ