Високий рівень холестерину часто призводить до інфаркту

високий рівень холестерину призводить до інфаркту
Надто високий рівень холестерину в крові негативно впливає на серце а також здоров’я судин. Така картина на постійній основі призводить до того, що судини «заростають жиром» із середини, і в результаті кров гірше циркулює. Шар за шаром холестерин прилипає до стінок судин, і вони забиваються. А це вже передумови виникнення інфаркту міокарда та інших серцево-судинних захворювань. Умовно можна сказати, що є «хороші» і «погані» жири, холестерин відносять якраз до поганих жирів, висока концентрація яких в крові негативно впливає на здоров’я. До «хороших» жирів, наприклад відносять ненасичені жирні кислоти Омега-3, Омега-6. Із вищесказаного можна зробити висновок, що краще віддавати перевагу продуктам із високим вмістом Омега-кислот, а продукти із холестерином вживати помірно. Таку рекомендацію дають спеціалісти із Європейської Спілки Кардіологів (European Society of Cardiology). Ось ТОП-10 продуктів, найкорисніших для серця.

Експерти стверджують, що червоне м’ясо (свинина, яловичина) їсти кожен день не бажано, бо якраз воно містить багато того самого поганого холестерину. Мають бути розвантажувальні дні взагалі без м’яса, або рибні. До речі, морська риба – це продукт, що багатий на хороші Omega-3 жирні кислоти. Як відомо, завдяки Omega-3 рівень поганого холестерину в крові знижується.

Вчені помітили, що в тих країнах, які знаходяться біля морського узбережжя, де люди вживають багато свіжої риби, серцево-судинні хвороби виникають значно рідше ніж будь-де. Наприклад, в Іспанії, Португалії, Італії, Норвегії, Японії, Канаді. Вчені припускають, що це якраз зв’язано із Омега-кислотами. Моська риба, яка містить найбільше Омега-3 це така: лосось, форель, скумбрія, оселедець, тунець, сардини, шпроти та інші. На останок радимо прочитати матеріал по темі: Як почистити судини від холестерину, поради кардіологів. Здоровим людям рекомендовано вживати м’ясо помірно і також рибу обов’язково. А людям які вже мають якісь серцево-судинні недуги, вживати багато жирного м’яса або яєць дуже не бажано, через високий вміст «поганих» жирів, що закупорюють судини.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ