Курячі яйця краще зберігати гострячком вниз і не більше 21 дня

курячі яйця
Курячі яйця – це класний продукт, як для спортсмена так і будь-кого! Але зберігати їх треба правильно, також не зайвим буде звернути увагу на кінцеву дату придатності (якщо яйця із магазину), умови зберігання і також спосіб! Провідні експерти стверджують, що зберігати курячі яйця краще гострим кінцем вниз і бажано в холодильнику. Справа в тому, що в тупому кінці яйця розміщується повітряна камера – це запас повітря для плоду (майбутнього курчатка). Якщо покласти яйце тупим кінцем вниз, виходить що повітряна камера ніби «тисне» на яйце і внаслідок цього там відбуваються небажані процеси. Нічого страшного не відбудеться, якщо деякий час яйце полежить до гори ногами, на боці чи під кутом 45% градусів, проте експерти додають: при правильному зберіганні (гострячком вниз) термін придатності яйця збільшується.

Як перевірити, чи свіжі яйця

Якщо ти купляєш яйця в магазині, то обов’язково зверни увагу на кінцеву дату. Проте купляють курячі яйця не тільки в супермаркеті, але також домашні на ринку, в бабусь. На них немає дати, а довіряти незнайомим людям складно, оскільки мова йде про власне здоров’я. Яйця можна перевірити в домашніх умовах. Якщо кинути яйце в стакан з водою, свіже яйце падає на дно і залишається там лежати поперечно. Старі яйця спливають, плавають наперекос. Справа в тому, що чим більша камера (в тупому кінці) тим яйце старіше.

Скільки можна зберігати

Найкраще зберігати яйця не більше 3-х тижнів і в холодильнику (в правильному положенні). Мається на увазі 21 день, після того моменту як курочка знесла яйце. Якщо яйця куплені, то фактично важко установити дату, навіть якщо щось надруковано. Тому власна перевірка на свіжість дуже бажана. Але також умови зберігання яєць сильно впливають на їх якість і можуть передчасно зіпсувати продукт. При високій кімнатній температурі в яйцях можуть розвиватися бактерії, такі як Сальмонелли. До того ж, тріснуті яйця довго не зберігаються і швидко портяться! Ну і логічно, що домашні яйця на багато якісніші ніж фабричні. Вони хоч і без дати, але вирощені в природних умовах.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ