Почервоніння очей від комп’ютера, 7 корисних порад що допоможуть

почервоніння очей

У людей, що працюють за комп’ютером більше 3-х годин на добу, як-правило можуть виникати неприємності з очима. А сьогодні комп’ютер – це невід’ємний інструмент, практично у кожній професії. Якихось років 15 назад, ним користувалися тільки програмісти, технічні спеціалісти ітп. Внаслідок довготривалого і уважного розглядання інформації на екрані, страждають в першу чергу очі, але також спина, постава, голова, психіка. Почервоніння очей, неприємні відчуття, синдром сухого ока, свербіння – чому вони виникають? Якщо цілий день без перерв сидіти за комп’ютером, то нічого дивного тут немає! Комп’ютер та інші електронні пристрої відмінно допомагають та полегшують життя, як на роботі так і вдома. Але користуватися ними треба розумно.

  1. Хороший монітор і відеокарта, на цьому економити не можна, особливо коли проблеми з очима вже є
  2. Правильні відео-налаштування: Частота оновлень хоча б 100 Гц, максимальна роздільна здатність, палітра кольорів, контраст, яскравість підсвітки ітд.
  3. Робити регулярні перерви, коли працюєш за комп’ютером, мінімум один раз на годину  - 3 хв.
  4. Підтримувати правильну вологість та температуру кімнатного повітря (детальніше див. тут: Ідеальна кімнатна температура, це скільки?), декілька разів на день провітрювати дім чи офіс
  5. Регулярні вправи для очей допоможуть, якщо очі сверблять, чешуться
  6. Відстань від очей до екрану має бути безпечною, мінімум 60 см, в залежності від розміру діагоналі, а постава рівною
  7. Світла в кімнаті повинно бути достатньо. Працювати в темноті не бажано.

Хоча почервоніння очей може бути і не від монітору. Зараз мова йде про застуду очей чи інші неприємності, коли очі сильно сверблять, сльозяться, червоніють і така біда не проходить впродовж тривалого часу. В таких випадках слід обов’язково звернутися до лікаря, і не займатися самолікуванням чи вправами для очей. Але часто очі болять саме від монітору і згідно статистики, близько 80 % офісних працівників мають такі неприємності. Перша причина цьому – очі погано зволожуються внаслідок рідших моргань, це називається синдром сухого ока (детальніше тут). Основне, це треба частіше відводити погляд від екрану, вставати з робочого місця, пити чай ітп.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ