Дезінфікуючі засоби для рук і як правильно їх використовувати: інструкція ВООЗ

дезінфікуючі засоби
Найкращі дезінфікуючі засоби для рук – це засоби на основі спирту. Але проста вода із милом також захищає від вірусів. Дуже важливо: чим дезінфікувати руки, як це робити і також дозування. Із приводу того, як правильно дезінфікувати руки. Не можна просто налити антисептичний засіб на руки і злегка розтерти. Якби руки були плоскі, такі як наприклад сучасний смартфон, тоді немає проблем! Щоб дезінфікувати смартфон, достатньо протерти його спиртовим засобом і серветкою. Але людські руки мають складну форму, тому є важкодоступні місця: області між пальцями, тильна сторона (яку часто забувають мити) і звичайно ж, щілини під нігтями. В таких труднодоступних місцях мікроби і віруси можуть спокійно продовжувати собі жити, навіть після (неретельної) дезінфекції. Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (World Health Organization) дає інструкції, як правильно дезінфікувати руки, на своєму офіційному ресурсі. Не можна просто протерти руки і все, руки – це не мобільний телефон!

  1. Нанести антисептик на руки в достатній кількості (повну долоню)
  2. Розтерти засіб в долонях, щоб він рівномірно розподілився
  3. Про тильні сторони долоні слід не забувати. Для цього необхідно долонь однієї руки розтерти із тильною стороною іншої руки, і потім навпаки
  4. Області між пальцями також дезінфікувати обов’язково. Складіть руки в замок та добре потріть туди-сюди
  5. Пальці зі тильної сторони, там також можуть бути мікроби і збудники хвороб
  6. Великому пальцю приділіть окрему увагу, оскільки він найбільший
  7. Продезінфікуйте кінчики пальців. Для цього складіть всі пальці однієї руки до купи і потріть їх із долонею іншої руки.

У нас є інший матеріал по темі, який вже доступний за ссилкою: Як мити руки правильно, радимо почитати. В деяких випадках не треба використовувати дезінфікуючі засоби для рук, додає ВООЗ. Після відвідування туалету або якщо візуально видно, що руки забруднені, тоді треба добре вимити руки із допомогою води і мила. ВООЗ радить використовувати деізфікувальні засоби для рук лише тоді, коли немає доступу до води і мила. Це можна зробити наприклад одразу після поїздки у громадському транспорті. Використання дезінфікуючих засобів у побутових умовах як правило не є обов’язковим. При цьому дуже часте їх використання може завдати шкоди, стверджують спеціалісти із Німецького Інституту Оцінки Ризиків (Bundesinstitut für Risikobewertung). Високопроцентний алкоголь вбиває мікроби, так! Але при цьому, у великих кількостях і при постійному використанні, алкоголь може руйнувати захисний шар нашої шкіри, додають спеціалісти. Додатково нижче подивіться відео із офіційного Ютюб-каналу ВООЗ, на англійській мові, але головне що видно правильну техніку дезінфікування рук.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ