Допінг-спортсмени частіше хворіють і помирають раніше!

допінг спортсмени
Само собою зрозуміло, що спеціальні препарати тимчасово покращують фізичні можливості людини. Таким чином, ковтнув чудо-таблеточку – і зможеш установити новий рекорд. Хоча медики застерігають, що допінг призводить до негативних наслідків зі здоров’ям. Допінг-спортсмени частіше хворіють та раніше помирають. При чому, наслідки прийому таких препаратів обтяжують людину практично все життя. А вся проблема в тому, що в юності хотілося досягти більших результатів тому вживалися допінг-препарати, знеболювальні таблетки тощо. Як стверджує професор медичних наук із Німеччини Геральд Фрайбергер, такі спортсмени наражаються на ряд небезпечних захворювань. Ризик отримати проблеми із серцем, серцево-судинною системою, підвищується в 4-5 разів. Також допінг-спортсмени значно частіше страждають на хвороби шлунково-кишечного тракту, багатьох внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, рак, психічні розлади, ітд. Значить, кожен допінг-спортсмен має ті чи інші проблеми зі здоров’ям.

Щоб бути накачаним, сильним і красивим дехто робить ризикові кроки, приймаючи додаткові препарати. Від них м’язи ростуть краще, сила прибавляється, плечі стають округлими та широкими. Але при цьому виникає багато ризиків для здоров’я. Експерти додають, що не тільки самі медичні препарати для спортсменів створюють хвороби, але також система тренування. Неправильне виконання силових вправ, наприклад по бодібілдінгу, легко може викликати серцевий напад у молодого чоловіка. Перетренування в спортзалі – іще одна можлива причина інфаркту. В зоні великого ризику знаходяться молоді юнаки-початківці. Із одної сторони, підлітки ще не можуть правильно і ефективно розраховувати свої сили. В юності у кожного чоловіка кров кипить в жилах, а розуму та відповідальності обмаль. Але із медичної точки зору, ризики виникають ще через підвищене вироблення чоловічого статевого гормону Тестостерону, в перехідний період. До-речі, потрібну кількість поживних речовин, необхідних для ефективного росту м’язів, можна цілком взяти із правильними продуктами харчування і добавки не потрібні. А те що дає швидкий результат, приховує в собі великі ризики, що можуть псувати здоров’я на протязі всього життя.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ