Ефірні олії відмінно знімають напругу м’язів!

Rozetka UA

ефірні олії знімають напругу в тілі

Напруга м’язів – це досить розповсюджене явище для сучасної людини. Майже кожен офісний працівник із сидячою роботою відчуває такі незручності, як напруга м’язів спини, плечей, шиї ітп. Неправильна позиція на робочому місці, замало фізичної активності відносять до найперших причин появи напруги м’язів спини. Також регулярні стреси і постійні переживання можуть спричиняти напруження в тілі. Що робити проти напруги? Найперше, це трохи виправити стиль життя, а саме, ті моменти, що були перелічені вище. Але якщо напруга в якійсь частині тіла вже присутня, то обов’язково треба прийняти міри. Такі неприємності мають великий вплив на наше здоров’я, настрій і продуктивність праці.

Справитись із фізичною напругою добре допоможуть ефірні олії лаванди, розмарину, м’яти, евкаліпту, лимону, мандарину. Використовувати ці ефірні масла можна двома способами: як ароматичні ванни і змащувальний засіб для масажу. З одного боку звичайний масаж на болючих ділянках покращить кровообіг і дещо зніме навантаження. А з іншого, ефірні олії – це чудодійний засіб, що заспокоїть, як м’язи так і нервову систему.

Напруження м’язів також може виникати через фізичні перенавантаження, наприклад в спортзалі. Кожна спортивна людина відчувала хоча б раз в житті неприємні відчуття в м’язах, що виникають на наступний день після тренування, коли попереднє заняття було давненько. Такий біль є цілком нормальним. В народі його називають кріпатурою. При постійних заняттях спортом кріпатура проходить, і надалі не виникає, якщо не робити великих перерв у спортивному житті. Масажі з ефірними маслами і ароматичні ванни також добре допомагають при кріпатурі, або сильних перенавантаженнях. Зовсім без спорту погано, забагато спорту також не бажано, але і нерегулярний спорт – це також не добре!

Купити ефірні олії можна в будь-якому косметичному магазині. Як правило, вони продаються в маленьких пляшечках, як суміш різних олій, а також окремі. Склад та детальний спосіб застосування має прикладатися в інструкції.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ