Кращий спосіб спалити жир – це бігати!

бігати
Дуже багато існує порад в інтернеті, як спалити жир і стати струнким! Але які із них реально працюють? Це хороше запитання! Спортивні експерти стверджують, що пробіжки – це один із кращих способів спалити зайві кілограми. Цей метод похудіння простий, ефективний, недорогий та реально працюючий! Пояснити це можна дуже просто. Якщо більше калорій спалювати, ніж приймати, то фігура обов’язково буде в нормі. В противному випадку, невикористані калорії будуть просто відкладатися у формі жирових відкладень. Як би там не було, але під час бігу спалюється немала кількість калорій, за словами експертів близько 550 калорій на годину (в залежності від інтенсивності бігу). В порівнянні із іншими видами спорту, як наприклад, плавання, велосипед, тренажери ітп. 550 калорій за годину – це досить не погано! Ось чому, регулярні пробіжки зранку або ввечері – це один із кращих способів спалити жирові відкладення.

Щоб схуднення пройшло більш ефективно, також рекомендовано звернути увагу на власний раціон харчування. Це значить, їсти побільше вітамінної, рослинної їжі, яка до-речі, як-правило, низькокалорійна. Треба щоб енергетичний баланс був негативним, простими словами: кількість використаних калорій має бути більшою за кількість спожитих. Саме таким чином, організму приходиться черпати енергію із жирових відкладень, на свої власні потреби. Із часом і після регулярних пробіжок, жирових запасів стає все менше і менше. Такий метод реально працює, а все що стосується спеціальних дієт, чудо-таблеток для схуднення ітд – це тільки пустощі, які діють досить тимчасово і неефективно. В будь-якому разі, щоб помітно схуднуть, треба регулярно та старанно побігати, на протязі декількох місяців. А перевірити свій результат можна на вагах, поважившись до початку експерименту, після і також багато разів на протязі. І на останок про вагу тіла. Як вирахувати для себе правильну вагу тіла? Один із варіантів – це через ІМТ (Індекс Маси Тіла), вирахувати який можна на нашому онлайн-калькуляторі за ссилкою: Вирахувати свою ідеальну вагу тіла. Якщо ІМТ (на англ. BMI) перевищує позначку 25, то дійсно йде мова про зайві кілограми, яких бажано позбутися. І пробіжки чудово допоможуть це зробити, але не одноразові пробіжки а регулярні, 3-5 разів на тиждень!


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ