Креатин – для нарощення м’язової маси

креатин
Взагалі-то, креатин (Creatine) – це кислота що сама виробляється в організмі людини, а саме в нирках, печінці і підшлунковій залозі, також у м’язах. Він позитивно впливає на нарощення м’язів, регенерацію м’язових тканин ітп. Для того щоб м’язи росли краще і швидше, силові спортсмени приймають креатин додатково, у вигляді порошків, капсул тощо. Креатин заряджає м’язи, внаслідок цього силові показники м’язів підвищуються. М’язи отримують більше енергії і людина може тренуватися довше та інтенсивніше. Він також міститься в продуктах харчування, в першу чергу мова йде про м’ясні та рибні продукти. Особливо «дичина» – найкращі джерела Креатину, як наприклад, м’ясо оленя, лося. Дичину важко знайти, хоча також баранина, курятина, індича грудка, оселедець – його хороші джерела.

Можливі побічні дії від Креатину

Перед вживанням препаратів із Кеатином слід обов’язково ознайомитись із інструкцією по використанню та можливими побічними діями. При неправильному вживанні, побічні дії неминучі. Наприклад, якщо вживати мало рідини плюс креатин і при цьому займатися силовим спортом, це може суттєво зашкодити роботі нирок. Також важливо притримуватись правильного дозування препаратів, оскільки передозування на постійній основі принесуть тільки шкоду м’язам.

Через свою активну дію, яка проявляється у швидкому підвищені спортивних можливостей, ходять дискусії: чи можна приймати Креатин? Тільки спортсмени-початківці приймають такі препарати, чи також професіонали? Дехто вважає його нелегальною субстанцією та забороненим у професійному спорті. Насправді ж, Креатин не стоїть у списку допінг-препаратів, Міжнародного Олімпійського Комітету (International Olympic Committee). Вживання самого Креатину не є допінгом. Та є спортивні добавки, які додатково містять інші активні речовини, антибіотики, ітп. А значить такі препарати потенційно можуть бути нелегальними, саме тому перед покупкою обов’язково треба звертати увагу на склад та авторитет фірми виробника.

Резюме: Креатин разом із силовими тренуванням дорівнюють швидкому нарощенню м’язової маси і підвищенню як силових показників, такі і витривалості. При правильному вживанні таких препаратів можна досягти хороших результатів у спорті, за невеликий проміжок часу. Слід зазначити, що креатин утворюється самостійно в організмі людини, але також спортсмени його часто приймають, як добавку. Вживання самого Креатину не вважається допінгом.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ