Як накачати груди без спортзалу?

накачати груди
Спортзал і сучасне обладнання чудово допомагає досягти спортивний результатів. А один із самих ефективний способів накачати груди – це жим штанги лежачи. Так дійсно, таким чином можна здорово підкачатись, і візуальні результати помітити, так скажімо, від 6 місяців регулярних занять в тренажерному залі. В деяких випадках немає можливості ходити в спортзал, а мати накачане тіло хочеться. Що тоді робити? Старі дідівські, це до-революційні методи завжди допомагають, адже вони перевірені часом і поколіннями! Є хороший спосіб як накачати груди, не менш ефективний ніж жим лежачи. Цей спосіб хороший тим, що для нього нічого не потрібно, при цьому спортивні результати не змусять чекати. Мова йде про віджимання від підлоги! Відмінний спосіб підкачати м’язи, і до-речі, всюди доступний. В додачу рекомендовано турнік і бруссі! Видимі результати у вигляді накачаних грудей можна буде побачити після 6-10 місяців старанних і регулярних занять із власною вагою на 3 вище-перелічених вправах. Звісно, що багато чого залежить від інтенсивності тренувань і власних зусиль.

Спортсмени-натурали стверджують, що ця чудо-трійка реально допомагає нормально накачати верхню частину тіла, в тому числі грудні м’язи. Чудо-трійка – це турнік, бруссі і віджимання від підлоги. Головне у цьому процесі регулярно тренуватися і викладатися на повну, а себе не жаліти. Для спортсмена початківця професіонали рекомендують 2-3 тренування на тиждень, і не більше. Організм і м’язи повинні отримати достатньо часу на відновлення сил, регенерацію і відпочинок. Від ще частіших тренувань, спортивних результатів не буде більше, скоріш за все! Ну а кількість повторів і сетів треба собі установити у відповідності до своєї фізичної форми і поступово рости.

Тренування із власною вагою дуже благоприємно впливають на здоров’я, на відміну від важкої атлетики, бодібілдінгу. Турнік, бруссі, віджимання рівномірно і спокійно накачують м’язи, збільшують їх об’єм, роблять форму м’язів красивою. Перетренуватись таким чином дуже важко. А от «залізом» спортсмени часто перетреновуються і цим самим створюють собі проблеми, в першу чергу мова йде про серцево-судинні захворювання. І часом важко вловити цю грань «зможу чи не зможу». Недавно ми писали, що перетренування призводять до рабдоміолізу, страшної хвороби. Якщо в людини виникла ціль стати найсильнішою і отримати купу медалей – то будь-ласка, займайся собі в спортзалі. А якщо просто бути здоровим і мати красиву фізичну форму, мускулисте тіло? За словами воркаутерів та спортсменів-натуралів – вправ із власною вагою (чудо-трійка) буде цілком достатньо для такої цілі.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ