Біль у спині взимку зустрічається вдвічі частіше

біль у спині
Провівши цілу купу дослідів і проаналізувавши масу статистичних даних, вчені прийшли до висновку: біль у спині взимку зустрічається значно частіше ніж влітку. Все це не проста випадковість, адже є чіткі причини. Основні – це погана погода, менше сонячного світла, малоподвижність в холодні місяці року, також не-сезон свіжих овочів-фруктів, останнє часто спричиняє нестачу вітамінів. Взимку краще полежати на дивані подивитися телевізор, ніж наприклад погуляти в парку, сходити на турніки, чи зібратися на пробіжку. Така пасивність часто призводить до ослаблення опорно-рухового апарату і проблем із хребтом, пояснює Марсель Ройтер (Marcel Reuter), науковець спортивних дисциплін та доцент Академії (BSA), місто Саарбрюкен, Німеччина. До-речі, основними напрямками діяльності цієї BSA-Akademie є запобігання хвороб, фітнес, здоров’я, спортивна медицина ітд. В Україні та країнах бувшого Радянського Союзу, подібних закладів не існує, скоріш за все.

Вчений додає, що тяжка фізична робота, так само як і малоподвижний спосіб життя (наприклад, через роботу за комп’ютером) дуже часто призводить до болів у спині та інших неприємностей. А взимку ризик отримати такі проблеми підвищується через названі вище причини. Як відомо, наші м’язи влаштовані таким чином, що коли вони мало-активно використовуються, значить слабшають. А регулярна фізична активність навпаки, призводить до збільшення їхнього об’єму а також спортивних можливостей. Іще одна немало важлива причина – мінусова температура на вулиці. Мороз напружує м’язи, а тепло навпаки – розслабляє.

Один із видів активного спорту; прогулянки на свіжому повітрі 3-5 разів на тиждень; тепла одежа застережуть від проблем із спиною. Але якщо ти будеш безстрашно носити крупні вантажі; сидіти годинами за комп’ютером, не встаючи із крісла; мало рухатись і не займатись ніяким спортом взагалі, то тоді не ображатися на долю. Пробіжки, плавання також і силові тренінги допоможуть зміцнити хребет та захиститись від проблем із спиною. Само собою зрозуміло, що тренуватися треба регулярно, а одноразовий спорт мало чим допомагає.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ