Тайський бокс – кращий спосіб навчитися постояти за себе!

тайський бокс
Так інколи буває, що молоді чоловіки не можуть відстояти свої інтереси, коли опиняються в неприємній ситуації. Може через низький зріст, малу вагу тіла, зайву вагу, нетреноване тіло чи страх бути побитим. Що ти будеш робити, коли тебе почне діставати якийсь неприємний тип? А якщо він почне приставати до твоєї дівчини, тоді що? Молодий чоловік повинен вміти постояти за себе та своїх близьких, це обов’язок! Тайський бокс (Муай Тай) – це відмінний спосіб навчитися бути мужнім. Якщо із якихось причин, ти відчуваєш себе невпевнено при спілкуванні із наглими пациками, тоді обов’язково запишись. Чому саме на тайський бокс? В цій статті ми спробуємо пояснити тобі всі переваги таїландського боксу (той же самий він) серед інших видів єдиноборств.

Ітак, чим же хороший цей тайський бокс? Насправді, це жорстокий спорт, де противники не жаліють одне одного! Він жорстокий, бо вдарити можуть чим завгодно: рукою, ногою, коліном чи навіть ліктем. До-речі, гопніки на вулиці не будуть довго думати, чим тебе стукнути – саме тому тайський бокс максимально схожий на реальний вуличний бій. Друга причина зайнятися цим класним спортом – це силове та досить інтенсивне тренування для всього тіла, всіх груп м’язів. Це значить увесь організм прокачується, міцніє, біцепси на руках збільшуються, а кубіки на пресі все чіткіше видно. Третя перевага, не менш важлива – міцний дух, цілеспрямованість, психологічна витривалість, позбавлення від страхів бути побитим ітп. Все це добре розвивається під час виснажливих тренувань боксом. Третій момент, напевно один із найважливіших. Знаєте як кажуть: «Сначала дразнят, но не бьют»! Спочатку тиснуть психологічно, залякують а потім починають валити, адже роздратованого та переляканого хлопця значно легше побити, чим спокійного та зібраного.

Ось такі 3 вигоди, які ти отримаєш від занять тайським боксом. Їх не багато тільки 3, але вони досить вагомі. Якщо ти хочеш стати сильнішим фізично і психологічно також – тоді таїландський бокс – це те, що тобі допоможе. Само собою зрозуміло, що від декількох занять Муай-Таєм, помітних змін буде мало. Щоб були якісь позитивні результати треба викладатись на тренуваннях і ходити регулярно, хоча б на протязі 12 місяців. До-речі, такі заняття є в кожному великому місті України і в багатьох містечках.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ