Скільки раз на тиждень краще тренуватися в спортзалі?

спортзал
Скільки разів на тиждень потрібно тренуватися в спортзалі, щоб результати були найкращими? Одної-єдиної рекомендації для всіх не існує, адже є багато моментів. Фізична підготовка на теперішній момент, Індекс Маси Тіла (співвідношення росту і ваги), програма тренування, ціль людини, вид спорту ітп – ось що важливо врахувати! Зазвичай такі запитання задають молоді люди, які тільки починають займатися спортом. Питання дійсно важливе, оскільки як пере-тренування так і недо-тренування зовсім не бажані. Особливо перетренування небезпечні, ми писали про це, пекельні тренування руйнують здоров’я. А недотренування не дозволять досягти ефективних результатів у спорті.

Якщо ми говоримо про спортзал, тобто тренажерний зал, то скоріш за все, тут мова йде про силові заняття спортом. Штанги, гантелі, турнік, бруссі, додаткові тренажери – навантаження дійсно немалі, тому треба бути обережним. Для початківців рекомендовано займатися десь 3 рази на тиждень, і тренування повинні тривати приблизно 1 годину. Не потрібно на старті сильно навантажувати організм, від цього більше толку не буде! За словами професійних тренерів, початківці в першу чергу повинні звернути увагу на правильну техніку виконання вправ. Фази відпочинку дуже важливі, адже вони дозволяють м’язам відновлюватись і рости.

Дуже важливо, які цілі собі поставила людина. Якщо мова йде про те, щоб просто бути у формі і підтримати здоров’я, то тут кількість тренувань на тиждень не настільки важлива, як наприклад у випадку із нарощенням м’язової маси. Приблизно 3-5 тренувань в тренажерному залі на тиждень – такі рекомендації. Початківцям краще робити 3 тренування в тиждень, по 60-90 хвилин. Тренування повинні містити обов’язково розминочні вправи і також деяку кількість так званих «відмовних підходів» – коли вже не можу! Важливо тренуватися регулярно, без великих перерв. Звісно що тоді м’язи будуть рости і спортивні результати не змусять чекати. Для професійних спортсменів різних напрямків програма тренувань, а також їх кількість розроблюються індивідуально. Але не в кожного є ціль, стати найсильнішим у світі.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ