Тренуйся із власною вагою, якщо немає можливості ходити в спортзал

тренування із власною вагою, вдома
Фітнес-клуби відкриваються один за одним, з’являються також цілі мережі. Абонемент в спортзал став ніби візитною карткою. –Ходиш на фітнес? –Тоді ти в темі, чувак! Це такий собі показник саморозвитку і доказ того, що людина працює над собою, власним здоров’ям, майбутнім. Взагалі слово «Фітнес» буквально означає «здоровий», «в формі», «активний», десь такий переклад. Основна ціль походів на фітнес – це підтримати здоров’я, але ніяк не накачати великі біцухи і потім хвастатись ними на пляжі. Останнє називається бодібілдінг. Експерти стверджують: щоб бути здоровим і не хворіти, не обов’язково займатися в тренажерному залі. Регулярні спортивні заняття із власною вагою – це хороший спосіб зміцнити здоров’я і захиститись від будь-яких захворювань. Наприклад, підтягування на турніку тренують  практично всю верхню частину тіла, більшість м’язів. Тренування в помірному темпі із невеликими навантаженнями, це саме те що треба, якщо мова йде більше про укріплення мускулатури, а не про накачку м’язів.

Один недолік домашніх тренувань, це нерегулярність. Важко сконцентруватись і налаштуватись на постійний ритм. Постійно щось відволікає, погода інколи підводить, та й настрій не завжди в плюсі. А ось коли гроші заплачені на рік вперед, то їх стає трошки шкода, тому приходиться йти в спортзал. Чому має пропадати добро? В будь-якому разі, себе можна мотивувати і на домашні тренування. Купити якісну спортивну одежу (на ті гроші що ти збирався купити абонемент), знайти товаришів-однодумців, купити кімнатний турнік – це допоможе, щоб домашні тренування були регулярними, 3-4 рази на тиждень.

Щоб підтримати здоров’я та форму, можна займатися в домашніх умовах або вуличних. Найрозповсюджені вправи із власною вагою, це підтягування на турніку, бруслі, скакалка, віджимання від підлоги, складка на прес, ранкові пробіжки. Спортивний зал, також спеціальні тренажери не обов’язкові, адже турніки є в майже кожному дворі. Але форму також добре підтримує плавання, велосипед, спортивні ігри, такі як, теніс, футбол, сквош тощо.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ