Вправа планка допоможе швидко накачати прес до кубіків!

вправа планка
Така проста вправа як «Планка» дуже ефективна, якщо мова йде про те щоб, наприклад скинути звисаючий живіт, накачати прес, зміцнити спину, вирівняти поставу чи в кінці кінців, отримати кубіки на пресі! Щоб зробити планку, сильно старатись не потрібно. Все що треба – так це стати на лікті в положенні упора лежачи і протриматись так якомога більше часу. Накачати таким чином прес до кубіків за тиждень чи місяць – звісно що таке може бути тільки в казці. Не існує чудо-секрету, який би за декілька днів забрав звисаючий живіт, хоча в мережі інтернет дуже багато сайтів, які рішуче запевняють, що таке дійсно можливо.

Щоб досягти успіху і накачати прес до кубіків, треба старатись не один місяць і тоді можливо через приблизно місяців 6 з’являться перші результати. Вправа планка (з англ. Planking) – відмінно допоможе накачати кубіки. Треба трошки постаратись, протриматись принаймні 3 хвилини на ліктях. Потім відпочити і знову зробити планку 3 хв. Звичайно що така тривалість – це для дітей і підлітків. Професійні спортсмени можуть легко протримати планку годину або декілька. Але світовий рекорд значно більший. Китайський поліцейський Мао Вейдонг простояв на ліктях в упорі лежачи близько 8-ми годин.

Планка – це одна із вправ, яку радять фітнес-експерти, щоб позбутися живота і отримати 6 квадратиків на пресі. Але щоб накачати прес до кубіків – просто планки не достатньо. Також рекомендовано робити інші вправи на прес (верхній, нижній, боковий), як наприклад, підйоми тулуба, ніг, кранчі, додатково інші поради читай: Як накачати прес до кубіків чоловіку. А ще слід звернути увагу на власний раціон харчування. Це значить по-можливості рахувати кількість спожитих калорій, їсти побільше рослинної їжі та вітамінів ітд.

Важлива примітка: Щоб чудо відбулося, всі вправи, в тому числі планку треба робити правильно, регулярно та інтенсивно! В іншому випадку, ефективного результату просто не буде. Як правильно робити планку, можна подивитися навчальні відео в інтернеті. А ще краще, запитати у фітнес-тренера.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ