Фізична робота шкодить здоров’ю і скорочує тривалість життя

фізична робота
Так склалося, що багато хто в нашій країні працює фізично. Звісно, що не кожен може знайти хороше місце, тому приходиться йти на так-собі роботу. А із іншого боку, дачі, городи, домашнє господарство ітп. – де завжди знайдеться робота, особливо тяжка фізична. Не треба думати, що такі фізичні навантаження позитивно впливають на здоров’я і продовжують вік. Не продовжують, а навіть навпаки, як заявляють вчені із Університету Амстердама. Ризик передчасної смерті на 18% вищий у людей, які багато працюють фізично.

До цього ми уже писали, що тяжка фізична робота не є видом спорту. Багато хто із людей думає, що робота на дачі продовжує життя, так само, як і спортивний зал. Але насправді це не так! Між цими 2-ма видами фізичної активності є велика різниця. Мало відпочинку, надмірні навантаження, навантаження на одні і ті ж м’язи, нерівномірні фізичні навантаження. В результаті, в першу чергу страждає серце, серцево-судинна система а ризик смерті суттєво підвищується. Але однозначно не можна сказати, що спорт продовжує життя. При неправильному підході, спортивний зал може зіпсувати здоров’я. Неправильна техніка виконання вправ; перетренування; надвисокі рівні навантаження; мало часу для відпочинку; нерегулярність – все це негативно впливає на здоров’я. Тут важливо регулярність, правильність та достатні навантаження. Інакше тренування перетворюються на деструктивний процес.

Коли спорт садить здоров’я

Раптово величезні навантаження залишають слід на здоров’ї, як-правило негативний слід. Німецькі вчені проаналізували вплив марафону на спортсменів, і зробили висновки. Медики попереджають про все можливі ризики. Після марафону у 4 із 5 бігунів з’являються ознаки тих чи інших проблем із нирками. Лікарі брали проби крові та сечі, до та після забігу. Хоча в більшості випадків, через декілька днів нирки починають працювати нормально. І не тільки нирки – всі органи в організмі людини після довготривалого бігу сильно навантажуються. У здорової людини усі ускладнення проходять через декілька днів само по собі. Але часто спортсмени ковтають велику кількість знеболювальних таблеток, щоб покращити самопочуття. А це іще більше шкодить ниркам. Саме тому можна зробити висновок, що марафон – це тяжка праця, а не просто задоволення.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ