Якими хворобами можна заразитись від своїх домашніх улюбленців?

які хвороби передаються від котів собак
Звісно, що домашні тварини такі як коти, собаки ітп, вони класні, із ними добре проводити вільний час. Але лікарі попереджають, що домашні улюбленці можуть спричинити проблеми із здоров’ям своїм господарям. Давайте детальніше поговоримо, про які саме хвороби йде мова. По-перше слід зрозуміти, що будь-яка тварина вона не така охайна, як наприклад людина. Собаки лазять де завгодно, їдять різні відходи, ну і не думають про заходи особистої гігієни. Отже, наші домашні улюбленці можуть бути носіями різних збудників хвороб, паразитів, вірусів ітп, говорить Юлія Валочнік, професорка медичних наук із Університету Відня.

Від тісного контакту із тваринами може статися наприклад кишкова інфекція. Так звані Лямблії (Giardia) дуже легко передаються від тварини до людини. В людському організмі, викликають сильний понос, нудоту, печію, диспепсичні розлади ітп. Інше що можна підчепити від собак – аскариди (Toxocara canis), це ще один паразит, який потрапляючи в організм робить свої нехороші справи. Тохосаrа cati – це котячі аскариди. Найчастішими симптомами у людини є такі: підвищення температури, слабкість, головний біль, ломота в тілі, відсутність апетиту ітп. Заразитися досить легко, тому що личинки міцно приклеюються до шерсті тварини, і переходять до шкіри людини (наприклад під час поглажування тварини).

Превентивні заходи

Щоб запобігти появі таких неприємностей, експерти радять дотримуватись декількох правил. Своїм домашнім улюбленцям треба дати спеціальні проти-паразитні медикаменти, для профілактики. Якщо Ви помітили, що ваше цуценя мляве, сумне, погано росте – тоді обов’язково везіть його у ветеринарну клініку. На постіль краще не пускати котів і собак, нехай живуть у своєму куточку. Ну і само собою ясно, що кожного разу після «спілкування» із твариною, важливо одразу і ретельно помити руки із милом. Такі прості правила допоможуть уникнути цих неприємних захворювань. Додатково по темі радимо почитати оцю статтю: Які хвороби передаються через укус кліща? В більшості випадків кліщ не несе якихось серйозних наслідків для здоров’я, якщо його вчасно видалити. Але існує деякий процент кліщів, які заражені інфекційними захворюваннями. Ну і через укус ця інфекція потрапляє до людини в кров.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ