Вона покращує пам’ять: науковці знайшли супер-їжу

ця їжа покращує память
Відомо що із віком виникають різного роду захворювання і неприємності зі здоров’ям. У молодому віці у більшості людей відмінна пам’ять і ніхто не замислюється над запитанням, як її покращити. А ось у віці після 50 все частіше зустрічаються такі неприємності, наприклад важко знайти ключі, запам’ятати чиюсь дату народження. Як зберегти пам’ять хорошою аж до старості, напевно треба берегти її із молоду?! Австрійські вчені із Університету міста Граз стверджують що саме так, з молоду! Вони знайшли їжу, яка сповільнює старіння мозку і допоможе покращити пам’ять. Найголовніше, що ніяких медикаментів приймати не треба. Все що треба, так це регулярно вживати ці звичайні продукти харчування, які є в будь-якому супермаркеті. Їх ми перерахуємо трошки пізніше.

Вчені із Австрії прийшли до висновку, що деяка речовина, так званий Поліамін, дійсно покращує пам’ять, роботу мозку і захищає від деменції. Результати досліджень показали, що ті учасники віком 60+, які споживали регулярно на протязі 3-х місяців Поліамін, в кінці досліду в них було помічено явне покращення пам’яті. В таких продуктах є Поліаміни: пшениця (особливо пророщена), гриби, брокколі, твердий сир, соя тощо. Їх бажано вживати до їжі, щоб мати хорошу пам’ять.

Звісно що не тільки продукти допоможуть покращити пам’ять! Багато чого залежить від особистого стилю життя і звичок. Лікарі порівнюють мозок із м’язами. Якщо м’язи постійно у використанні (тренуються), то вони збільшуються в об’ємі і міцнішають. А якщо вони простоюють без використання, значить ці м’язи точно не збільшуються, а з віком навпаки стають рихлими. Точно те саме відноситься до мозку. Щоб мати хорошу пам’ять необхідно користуватись нею щоденно і намагатися запам’ятати прості речі, такі як наприклад, дати народження близьких людей, номера телефонів, вірші вчити напам’ять, рахувати в умі тощо.

Є ще третій спосіб покращити пам’ять і роботу мозку. Голландські дослідники довели, що регулярні спортивні заняття покращують розумові здібності. Ми недавно написали про це матеріал, він уже доступний за посиланням далі: Спорт покращує пам’ять, читайте деталі дослідження. Виявляється що в спортивно-активних людей пам’ять краща, така ось статистика. Справа в тому, що під час спортивних занять серце б’ється частіше, а кров швидше прокачується по всіх органах тіла, в тому числі мозку. В кінці кінців, виходить, що після наприклад пробіжки, мозок отримує велику порцію кисню і поживних речовин, значить він працює краще.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ