Багато людей лікуються не в лікарні, а інтернеті

онлайн доктор
Сторінки в інтернеті замінюють живих лікарів, така ось тенденція популярна. Замість того, щоб отримати професійну медичну консультацію, багато людей шукають інформацію про своє захворювання в мережі. За приблизними даними, близько половини людей, які мають ті чи інші проблеми зі здоров’ям, шукають поради онлайн. Проблема в тому, що в безмежному просторі є маса несерйозних сайтів. Таких сайтів, що публікують не перевірені твердження; не містять фізичної адреси редакції, телефону, прізвища ім’я відповідальної за зміст особи. Простими словами, пишуть неперевірену інформацію та все що завгодно, заради тимчасової популярності. Знайти потім людину, яка все це розповсюджує складно. Із іншого боку, будь-яка текстова інформація не може замінити консультації професійного лікаря. Надіючись на інтернет-доктора, багато хто просто затягує процес діагностування, саме тому лікувати хворобу потім стає значно тяжче.

За словами ІТ-спеціалістів, останнім часом в мережі інтернет розвелося дуже багато несерйозних сайтів, відео-блогів. Експерти пояснюють це дуже просто. Кожен охочий може створити свій сайт, зареєструвавши його на Пана Ніхто. Пан – ім’я, ніхто – прізвище. Але як відомо, особистий сайт – це спосіб непогано заробити. Охочих багато. Саме тому інтернет перетворився на великий відстійник, де користувачу все приходиться добре фільтрувати. Мова йде про текстовий-, відео-контент також комерційні ресурси.

Резюме: Близько 50 відсотків людей шукають методи лікування своєї недуги в мережі. Інтернет не заміняє візиту доктора. Саме тому, при виникненні незвичних симптомів, краще одразу до лікарні. «Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я, тому перед застосуванням обов’язково порадьтесь із лікарем або аптекарем» – приблизно такий текст (маленьким шрифтом внизу) містить кожна реклама лікарських засобів. Якщо у вас виникло запитання «Як самому поміняти масло в автомобілі», то в принципі можна пошукати онлайн. Але зі здоров’ям жарти короткі.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ