На 10 років помолодіти, завдяки спорту – результати досліджень!

завдяки спорту
Довготривалі дослідження, як проводилися на протязі кількох десятиліть доводять, що спорт продовжує молодість! В середньому на 10 років молодші ті люди, які регулярно займалися спортом, у порівнянні із не-спортивними. Такі дані озвучили науковці із Інституту Спорту та Спортивних Наук міста Карсруе, регіон Баден-Вюртемберг, Німеччина. Щоб зробити такі висновки, групі дослідників прийшлося на протязі десь 25 років пильно спостерігати за близько 500 учасниками: чоловіками і жінками віком 35-80 років. Таким чином, 50-літні активні люди, мали приблизно таку ж фізичну форму, як і 40-літні неспортивні. Фізична форма – тут мається на увазі не тільки здатність виконати певні фізичні навантаження. Лікарі робили повний спектр досліджень, щоб визначити стан здоров’я та активності, а саме: кров на аналіз, кардіограму, окрім цього, визначали силу, швидкість, витривалість, реакцію, координацію рухів, інтелектуальні здібності, пам’ять ітп. Такі дослідження повторювалися знову й знову, починаючи із 1992 року.

Мінімум 2 години на тиждень займатися спортом

Німецькі науковці радять мінімум 2 години на тиждень займатися активним спортом. Бо в учасників, які тренувалися менше цієї рекомендації, були найгірші показники, вони часто хворіли. Щоб бути здоровим і красивим не обов’язково «ночувати» у спортзалі! Ні, зовсім не обов’язково кожен день займатися супер-силовим спортом. 2 рази на тиждень по годині – це програма мінімум. А якщо 3-4 рази на тиждень по 1,5 години – це норма.

Але це не значить, що якщо хтось буде займатися спортом на регулярній основі, то він точно на 100% не буде хворіти і виглядати на 10 років молодшим. Ні! Тут гарантії бути не може, але шанси суттєво зростають. Значить, якщо взяти, наприклад 100 спортивних людей та 100 «лінивців», то в першій групі точно буде значно більше здоровіших людей і тих, що виглядають молодшими. Бо спорт і активний стиль життя – це найкращий спосіб продовжити молодість і жити без хвороб. Але на здоров’я і появу якихось захворювань впливають багато інших факторів, таких як наприклад, екологія, харчування, шкідливі звички, умови проживання, фах, сімейний стан, стреси тощо.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ