Надто правильне харчування – розповсюджена проблема сьогодення

надто правильне харчування

Прагнути більшого і кращого – це цілком нормальне бажання. Якщо щось в житті не влаштовує, тоді треба намагатися покращити цю область: особисте життя, кар’єра, рівень доходу, умови проживання, здоров’я ітп. У шаленій гонці за кращим, границі стираються і часто люди втрачають здоровий глузд в погоні за щастям. Надто правильне харчування і правильний стиль життя можуть бути небезпечними. А в останні часи просто маса українців вдарилася в здоровий образ життя, забуваючи про інші сфери.

Особливо молоді жінки часто впадають в крайності. Нормальна фігура, раціональне харчування, цілком нормальне здоров’я – а вони обтяжують себе «правильними» дієтами, бо думають, що щось не так. Останнім часом з’являються рухи різних напрямків: вегетаріанці, захисники тварин, псевдо-психологи і тренери із правильного образу життя. Насправді ж, в більшості випадків, у людей і так все добре. А такі дієти просто зайві та приводять часто, як правило, до нестачі вітамінів в організмі, інших важливих речовин. В результаті: різні захворювання, мало сил, постійна втома, знижена вага тіла, поганий настрій, агресія і ніякого особистого життя. Кому потрібне таке правильне харчування?

Ще одна хвиля пропаганди правильного життя – фінтесклуби, спортивні зали! Звичайно що ми за здоровий образ життя і неодноразово писали, що спорт продовжує життя, приносить задоволення, застерігає від хвороб. Це насправді так, бо з цього приводу було проведено масу досліджень в різних куточках світу. Але це не значить, що треба обов’язково йти до фітнесклубу і платити гроші. Щоб бути здоровим  - спортзал не обов’язковий, достатньо просто бігати ранками, плавати, купити до дому тренажер чи грати в футбол по вихідних. Великі біцепси не зміцнюють здоров’я, інколи навіть навпаки. Здоров’я зміцнюється помірними фізичними навантаженнями, а не силовими вправами, тяжкою атлетикою чи спортивним харчуванням у виді порошку. Фітнес клубів з’явилось дуже багато, в останні часи. А клубна картка – це ніби доказ, що людина в тренді, працює над собою і веде правильний образ життя. До того ж, додаткова тема, про що поговорити з друзями.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ