В якому віці жінці краще народжувати дітей і створювати сім’ю?

народжувати дітей
В якому віці жінці краще створювати сім’ю і народжувати дітей? Звісно що це запитання неоднозначне. Як виходить, так і краще – така відповідь! На це запитання також можна відповісти, відштовхуючись від медичного підґрунтя. Спеціалісти із британського коледжу Royal College of Obstetrics and Gynaecology, кажуть що жінці найкраще народжувати у віці від 20 до 35 років, у всіх відношеннях краще. У такому віці жінкам легше завагітніти, виносити здорову дитину і приділити достатньо часу для її догляду, виховання. Додатково по темі радимо почитати цю статтю: Ідеальний вік для створення сім’ї, дізнайтесь в якому віці найбільший відсоток розлучень у пар. Одна жінка в 18, а інша після 40-ка народжує першу дитину – це досить індивідуально. В будь-якому разі є офіційна статистика, яку досить цікаво переглянути. Така статистика показує, що відсоток підліткової вагітності знижується, а жінки все частіше народжують у більш пізньому віці, після 40-ка років. Ось така тенденція зараз виявлена практично у всьому світі.

Для прикладу приведемо офіційні дані Віденського Інституту Демографії (Vienna Institute of Demography). Ми би із радістю привели українські дані, але на-жаль подібні дослідження в нас не проводяться, принаймні ми їх не знайшли на офіційних джерелах інформації. Виявляється в Австрії жінки після 40-ка стали народжувати втричі частіше, у порівнянні із минулими десятиліттями, якщо порівнювати дані із 90-х років і сьогоднішні. Мам-підлітків навпаки, стало вдвічі менше у 2018 році ніж у 2011, написано на офіційному сайті інституту. Скоріш за все, картина в Україні дуже схожа.

Такий тренд експерти пояснюють освітою, кар’єрними бажаннями і також різноманітними хобі. Багато хто із жінок присвячують велику частину свого життя навчанню і кар’єрному росту. І до того ж, різноманітні хобі манять своєю привабливістю: спорт, йога, подорожі чи іноземні мови. Потім виявляється, що на особисте життя часу залишається досить мало. А бажання народити дитину відходить на другий план, або взагалі на колись-потім, тільки не сьогодні.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ