Продукти що містять важливі вітаміни для волосся

продукти для волоссяГусте та здорове волосся хоче мати кожен. Для цього вітаміни для волосся в здоровому харчуванні є необхідною умовою. Біотин(Вітамін H) є особливо важливим для гарного волосся, і він діє проти випадіння. Цей вітамін міститься у вівсяних пластівцях, рису, яєчному жовтку, арахісі та печінці. Рекомендована щоденна кількість споживання біотину  - 0,03-0,1 мг. Для нормального росту волосся відіграють роль також вітаміни А, В та С. Недостатність вітаміну А може викликати порушення росту волосся. Споживання броколів, моркви, зеленої капусти, шпинату, цикорія, так само як сиру, масла та печінки може протидіяти цьому. Хоча треба уникати передозувань вітаміном А, бо це також може призводити до випадіння волосся. Вітаміни групи В містяться у м’ясі, печінці, молоці, злакових продуктах. Недостатність вітаміну С може шкодити структурі волосся і також викликати випадіння. Споживання капусти, редиски, овочів запобігають цьому і дбають про красиве волосся.

Вітаміни для волосся: залізо, цинк та мідь проти випадіння
Випадіння волосся може виникати і через недостатність заліза, яке може часто траплятися із спортсменами та вегетаріанцями. Яловичина та свинина є найкращими джерелами заліза. Вегетаріанці повинні споживати достатньо хліба, бобових, кеш’ю та насіння соняшника. Цинк бере участь в утворенні кератину. Недостатність цинку, наприклад внаслідок дієт, може також призводити до випадіння волосся. Багато цинку міститься у м’ясі, сиру, молоці і в яйцях, які треба регулярно споживати, для забезпечення необхідними мікроелементами та вітамінами для волосся. Для росту волосся важливим є також і мідь. Злакові продукти, сухофрукти, горіхи та пластівці містять достатньо міді.

Білок для блискучого волосся
Волосся складається з деякого протеїну – кератину. Недостатність протеїну призводить, ще раз, до випадіння волосся. Якщо організм не отримав достатньо білка з харчуванням, то це заважає виробленню кератину. Рослинний білок, що міститься в картоплі, сої, чи зернових продуктах, біологічно є більш рекомендованим ніж тваринні джерела білка, такі як м’ясо, сир чи яйця. Добова потреба в білку залежить від зовнішніх чинників(як наприклад стрес). Також спортивно активні люди та вагітні жінки мають підвищену потребу в білку.

Для гарного і здорового волосся харчування має важливу роль. Повноцінне забезпечення всіма необхідними вітамінами для волосся сприяє їх красі та міцності. Біотин, залізо, мідь, цинк та білкова їжа діють проти випадіння волосся та укріплюють корені. При постійному випадінні волосся варто обстежитись у лікаря, щоб отримати точну причину та причетність до цього нестачі вітамінів для волосся.

Джерело: eatsmarter.de


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ