Курити одразу після спорту особливо небезпечно для здоров’я!

Rozetka UA

курити
Серед спортсменів безумовно є деякий відсоток курців, любительських спортсменів. Хоча лікарі не рекомендують курити, бо цигарки реально шкодять здоров’ю та скорочують тривалість життя. Також шокуючі написи на пачках попереджають курців про небезпеку, наприклад такі: «Куріння може викликати рак легенів». В будь-якому разі, є відсоток людей, яких нічого не лякає і вони продовжують курити і також паралельно займатися спортом. Є недобра новина: курити одразу після спортивних тренувань особливо небезпечно для здоров’я, як говорять німецькі лікарі.

Ріст м’язів повільніший, через цигарки

Як повідомляють спортивні медики, цигарки сповільнюють ріст м’язів. Це значить, спортсмену набрати м’язову масу і досягти хороший результатів значно важче, якщо він курить. Справа в том, що через тютюновий дим, організм гірше забезпечується киснем. Це означає, що серце змушене швидше качати кров, щоб забезпечити мускулатуру всім необхідним. А якщо м’язові тканини «голодують» киснем, то вони страждають і не в змозі адекватно рости, зміцнюватись, збільшуватись.

Особливо після спорту небезпечно курити

Після фізичних навантажень, дихання стає глибоким і частішим. Таким чином сигаретний дим міцніше осідає в легенях – стверджують німецькі лікарі. Виходить так, що дим звужує бронхи і затрудняє дихання. Іще раз таки, це призводить до «кисневого голодування». Для ефективного росту м’язів і щоб вони відпочили після тренування, їм потрібно дати все необхідне, в тому числі багато кисню. Тим людям які займаються спортом і курять (Не в кожного вистачає рішучості кинути курити), лікарі рекомендують одразу після тренування не курити, а краще зачекати 45-60 хвилин.

Само собою зрозуміло, що куріння і спорт – це взагалі небажане поєднання. А якщо курити до чи після тренінгу – то це вдвічі небезпечно! Не залежно від виду спорту, досягти високих результатів стає важче, якщо є ця шкідлива звичка. Хоча багато хто займається любительським спортом і для таких людей не обов’язково отримувати медалі і грамоти. Достатньо того, що є. В будь-якому разі, від нікотину страждають легені, серце та серцево-судинна система, тому краще закінчити із цигарками.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ