Чому на початку року легше скинути зайву вагу?

скинути зайву вагу
Скинути зайву вагу на весні значно легше, ніж наприклад, осінню чи взимку! Досліди вчених вказують на той факт, що вага тіла залежить від пори року і змінюється в залежності від сезону. Якщо ти вирішив похудіти ранньою весною, то в тебе це вийде значно легше, ніж будь-коли. Навіть нічого не потрібно робити, не треба займатись спортом, слідкувати за харчуванням – весною вага знижується сама по собі, говорять дослідники. 5-10% туди-сюди вага тіла може коливатися, іншими словами, на твоїх вагах весною може бути на 3-7 кілограм менше, ніж взимку. Це такі природні процеси організму, які залежать як від навколишнього середовища, так і раціону харчування. Яка повинна бути вага тіла в ідеальному випадку? Спочатку слід розрахувати Індекс Маси Тіла (тут онлайн), і якщо він більший за 25, тоді мова йде про зайву вагу. А якщо на початку року ІМТ не перевищує позначку 25, то передчасно не треба радуватись, бо через пів року він може піднятися і зіпсувати настрій.

Чому весною вага тіла менша

Багато факторів, які впливають на коливання ваги. Експерти називають причини. Через те що взимку світловий день значно менший, люди менше часу проводять активно, на вулиці. Новорічні та Різдвяні свята також залишають деякий відбиток: багато смачної їжі, вихідні і мінімум рухів. Із приходом весни, з’являється зелень і багато рослинної їжі, яка вітамінна та малокалорійна (на відміну від м’ясних страв). Весною люди стають більш щасливими, навіть з тої причини що під дією сонячних променів в організмі людини виробляється більше гормонів радості, і менше Мелатоніну – гормону, який відповідає за денно-нічний ритм. Мелатонін потрібен вночі, а коли його багато вдень, людина відчуває постійну втому і в’ялість. Таким чином проходить втома і пробуджується бажання до чогось активного та екстремального, якщо сонце світить яскраво.

Ось такі справи, а тому май на увазі: весною значно легше скинути зайву вагу. Проте передчасно не треба радіти, бо цей результат досягнуто не від твоїх зусиль а природними процесами, які відбуваються самостійно. Тому на досягнутому зупинятись не варто, а краще далі продовжувати займатися активним спортом, харчуватися збалансовано та сильно не привчатися до шкідливих звичок, таких як фастфуди, алкоголь, стреси тощо.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ