Проблеми із потенцією чи навіть імпотенція: якщо багато кави пити!

потенція
Кава може спричинити проблеми із потенцією чи навіть імпотенцію, особливо при надмірному вживанні – стверджують лікарі. Чи справді це так, або це просто чиїсь безглузді домисли? Ітак, давайте спробуємо розібратись. Одні онлайн-видання і науково-дослідні інститути стверджують що кава навпаки, має позитивні дії на здоров’я. Зокрема йдеться, що кофеїн позитивно впливає на серцево-судинну систему, підвищує рівень чоловічого статевого гормона Тестостерона. Інші джерела стверджують абсолютно протилежне – кава руйнує здоров’я і призводить до імпотенції! Тут попробуй розберись.

Багато численні дослідження із усього світу підтверджують факт, що кава може підняти рівень тестостерону в крові, завдяки вмісту Поліфенолу. Цей Поліфенол добре розслабляє, покращує кровообіг ітп. Тоді звідки можуть взятися проблеми із ерекцією? Науковці із США знайшли взаємозв’язок між споживанням кави і сексуальною дисфункцією. Група науковців досліджували життя більше ніж 7000 чоловіків різного віку на протязі 10 років. Виявилося, що ті чоловіки, які вживали щодня 4 і більше чашок кави, на близько 30 відсотків частіше мали проблеми із потенцією. При надмірному споживанні кава показує негативні наслідки для здоров’я, але це не значить що від неї треба відмовилися взагалі. Ключове слово «при надмірному споживанні». Кава відмінно бадьорить і додає сил, але багато пити її не можна. Недавно ми писали статтю по темі: Скільки кави безпечно для здоров’я, прочитайте якщо цікаво.

Основна перевага кави – це те що вона бадьорить. Після безсонної ночі, або коли магнітні бурі вирують, випив кави і ти заряджений енергією на 100%. Хоча треба розуміти, що кава це не вода, її не можна пити літрами, так як наприклад, мінералку, фруктовий сік, квас чи мамин компот, ні! Дітям до 18 років кава не підходить взагалі, вона негативно впливає на нервову систему, дуже часто призводить до хвороб. Дорослим можна, але не багато. А ще багато чого значить яка саме кава і скільки в ній кофеїну, адже є дуже багато варіантів із різною концентрацією. В якості анти- пропонуємо прочитати цю статтю: 10 суперпродуктів які підвищують лібідо.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ