Як вибрати правильний розмір презерватива?

розмір презерватива
Вибрати правильний розмір презерватива дуже важливо, різниця є! Не кожен кондом підійде кожному чоловіку, саме тому при покупці є зміст звернути увагу на упаковку. Звісно що купляти ризинку «королівського розміру» дуже почесно і кожен чоловік буде почувати себе гордо на касі. Але за словами експертів, надто великий презерватив може створити багато неприємностей. Такий презик часто ковзає, скручується а сперма потрапляє на зовні. В той же час, надто тісні презервативи також не бажані. Вони впритик натягнуті, а значить матеріал стає більш вразливим до все-можливих розривів та пошкоджень. Іще професійні експерти сексологи додають, що надто тісний презерватив може призводити до того, що ерекція слабшає. Ось такі головні причини, чому варто звертати увагу на упаковку ризинки. Розміри презервативів бувають різними (також форми), тому обери свій. А зробити замовлення легко можна в інтернеті, заходь на https://viridis.ua/uk/, хороша онлайн-аптека. Тоді який зміст ходити по місту в пошуках аптеки, супермаркету чи кондомату? Замовляти онлайн дуже зручно і вигідно.

Тепер давайте конкретно, як вибрати правильний розмір презервативів? Треба знати свій розмір, так само як із взуттям чи одягом. Добре підібрана гума – це приємно і надійно. Як-правило, на упаковках презервативів стоїть тільки рекомендована «товщина», а довжини немає. Саме товщина являється найголовнішою метрикою комфорту, а якщо презерватив, наприклад, трошки короткуватий – то тут нічого страшного, додають спеціалісти! Експерти радять виміряти товщину свого члена (діаметр іншими словами) в збудженому стані. Далі це число ділимо на 2 і підбираємо презерватив із таким параметром. Якщо твій орган в обхваті, наприклад 12 см., тобто 120 мм., тоді половина буде 60 міліметрів. По-можливості, на упаковці повинен стояти саме цей розмір. Навіть пару міліметрів більше-менше грають велику роль. До-речі, презерватив стандартних розмірів має приблизно 52 мм по ширині та 185мм довжини. Якщо на упаковці немає розмірів взагалі, тоді можна припустити, що це стандартний кондом. Вони рекомендовані, якщо жоден із розмірів тобі не підходить. Слід пам’ятати, що презерватив потрібного розміру – це не тільки зручно, комфортно і приємно, але також безпечно! Спробуй певні презервативи і визнач сам, чи підходять вони тобі. Якщо вони постійно скочуються – тоді можливо спробуй менший розмір. Методом проб і тестів сам визнач найкращий варіант для себе.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ