Що їсти щоб поправитись швидко і на довго?

що треба їсти щоб поправитись

Коли мова йде про похудіння, людям із зайвою вагою рекомендують вживати побільше рослинної їжі а всі жирні, м’ясні та солодкі страви споживати в мінімальних кількостях. Але що їсти щоб поправитись, невже навпаки, жирне, солодке і висококалорійне? Насправді все не так однозначно. Недостатня вага тіла – це так само погано, як і зайва. В першу чергу мається на увазі зовнішній вигляд: недостатня вага робить людину менш привабливою (і зайва вага також). До того ж, людина з неправильною вагою стає вразливою перед різними захворюваннями. Дуже часто люди спекулюють цими поняттями, бо не можуть правильно вирахувати свою ідеальну вагу тіла. Як це можна зробити?

Недостатня вага тіла, це скільки кілограм?

Нормальне співвідношення між ростом і вагою визначає правильну вагу тіла, наприклад, через індекс маси тіла (англ. BMI). Якщо у Вас в школі було задовільно по математиці, тоді просто скористайтесь спеціальним онлайн калькулятором для визначення своєї ідеальної ваги тут. Але якщо з математикою було все добре, і Ви звикли робити все своїми руками, тоді підставте свої значення в формулу нижче:

I=m/h2, де m – маса тіла в кілограмах, а h – зріст у метрах

Наприклад, зріст людини складає 1,75м, і поважившись на вагах, вага тіла склала 67 кілограм (на пустий шлунок і лише в спідній білизні). Питання: вага нормальна чи недостатня?

I=67/1,75*1,75=21,88

Відповідь: цілком нормальна вага при ІМТ=21,88, оскільки недостатня вага тіла, це коли індекс маси тіла менший за 18,5.

Що їсти щоб поправитись?

За недостатньої ваги треба вживати калорійні продукти, на день мінімум 500 кілокалорій і більше. Відчуття голоду не повинно турбувати, саме тому рекомендовано їсти багато разів на день а також робити невеличкі перекуси. Набрати вагу добре допоможуть продукти з вуглеводами і білками, але також овочі, фрукти та ягоди. Коли треба набрати кілограми, бажаною їжею буде: макарони, хліб, булочки, картопля, м’ясо, яйця, молочні продукти, печиво, банани, арахіс (горіхи) ітп. Все залежить від ваших смаків, проте порції мають бути збільшеними.

Не треба запихати в себе через силу, якщо їсти вже не хочеться. Але можна зайнятися спортом, який здорово розганяє апетит. При заняттях будь-яким із видів спорту, окрім цього набрана вага буде не в жировій тканині, а м’язах, що рівномірно розподілятимуться по всьому тілі. Тепер Ви знаєте що їсти щоб поправитись, і коли мова може йти про недостатню вагу тіла. Надіємось, що дана стаття Вам чимось допомогла, і якщо так – тоді тисніть великий палець до гори.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ