Відмова від солі може спричинити смерть, але забагато солі також!

відмова від солі
Сіль вважається головною приправою і незамінною «стравою» на кожному столі. Головне щоб хліб і сіль була на столі, а все інші суєта. Проте, існує така думка, що сіль – це небезпечний продукт, описується як «Біла Смерть» і далі все в такому дусі. Дійсно, дослідження показують, що дуже багато солі їсти не можна, це небезпечно для життя. Але відмова від солі – також не вихід. Вчені стверджують, що відмова від солі може спричинити розлади, навіть смерть. Теж саме можна сказати про надмірне вживання солоних продуктів.

Знижене споживання солі може бути небезпечним для здоров’я, навіть підвищує ризик передчасної смерті. Недавнє дослідження із Університету Глазгов показує: відсоток смертності у пацієнтів із серцево-судинними недугами на багато вищий, якщо в організмі недостатньо солі. Якщо у цілком здорової людини Хлориду в крові мало, ризик захворіти на серцево-судинні захворювання сильно підвищується. Якщо солі багато – також погано. Кожного року від надмірного споживання солі в світі помирають близько 1,7 мільйонів людей, згідно статистики. Саме стільки людей померло в 2010 році від серцево-судинних хвороб, які були спричинені через підвищене споживання Натрію.

Від однієї ложи солі померти?

Дуже багато солі шкідливо, і ще раз таки, це може спричинити навіть смерть. У великих кількостях сіль перетворюється на токсичну речовину. За словами науковців, від однієї столової ложки кухонної солі (20 грам) дитина може померти. Смертельна доза солі для дорослих значно більша: треба з’їсти близько 10 столових ложок солі на протязі 24-х годин. Хоча добровільно зробити це досить тяжко.

Слід взяти до уваги, що сіль міститься не тільки в «солі», але також інших продуктах харчування: хліб, ковбаси, молокопродукти, консервації ітд. Рекомендована добова кількість солі становить близько 1-го грама. Споживати більше чим 1 грам кухонної солі на день вже шкідливо. Завжди треба тримати баланс: мало погано, але багато ще гірше. Ми недавно повідомляли, що 16-юнак помер від кофеїну – просто випив забагато кави! Ссилка на цей матеріал тут: Хлопець помер через забагато кофеїну. Ось чому важливо притримуватись рекомендації і порад спеціалістів, а не слухати різні міфи чи повчання балаболів.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ