Російською Sputnik-V можуть почати вакцинувати в Німеччині

вакцинація від covid-19 російською вакциною Sputnik-V
В деяких країнах вакцинація від коронавірусної інфекції йде повним ходом, в Україні вона тільки нещодавно почалася. Як відомо є декілька вакцин які пройшли всі етапи досліджень і вже застосовуються. Із приводу російської вакцини Sputnik-V, то практично всі медіа-джерела кажуть, що вона ще не пройшла останньої стадії випробувань, тому її застосування несе в собі підвищений ризик. Але наприклад в Німеччині почали говорити про можливе застосування російської вакцини серед медичних працівників. Як заявив прем’єр-міністр землі Саксонія-Ангальт, Райнер Газелоф (Reiner Haseloff), російська вакцина Спутнік-В буде дуже доречною, щоб якнайшвидше провакцинувати більшу частину населення. Маленьке пояснення: Земля Саксонія-Ангальт – це щось по типу області в Україні.

Коронавірусна інфекція швидко поширюється в світі, і єдине що може врятувати суспільство – це щеплення. Локдауни і обмеження лише сповільнюють процес поширенні інфекції, а сама інфекція нікуди не зникає. Але потужностей виробництва вакцин у світі просто фізично не вистачає, щоб виготовити мільярди доз сироватки. Потрібно робити все можливе, щоб якнайшвидше провакцинувати більшу частину населення. Саме із таких міркувань пан Газелоф говорить на пресс-конференції в середу (03.03.2021) про можливе застосування російської вакцини Спутнік-Ві на території землі Саксонія-Ангальт. Хоча він зазначив, що спочатку Спутнік-Ві повинен бути допущений Європейським Агентством з Лікарських Засобів (англ. European Medicines Agency).

Так чи інакше, будь-які ліки цінні, коли інфекція так швидко поширюється. Одна вакцина показує трошки кращі результати, інша трошки гірші, не важливо! Найголовніше що потрібно – так це якнайшвидше зробити щеплення більшості людей, щоб створився захисний колективний імунітет. І тоді ніякий вірус не страшний. Чим швидше, тим краще. Додатково радимо прочитати матеріал по темі: Хвора людина поширює віруси в повітрі на 6 метрів. На перший погляд таке твердження звучить парадоксально, але практичні дослідження показали саме такі результати, як не дивно.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ