Тестостерон може гальмувати розумові здібності у чоловіків

рівень тестостерону
Існує така думка, що накачані хлопці не можуть похвалитися розумовими здібностями. Звичайно що це тільки припущення, але все ж, деяка правда в цьому є (Як відомо, після силових тренувань, як-правило, рівень тестостерону в крові збільшується). Чоловіки часто задаються запитанням: Як підвищити рівень тестостерону. Тестостерон робить чоловіка чоловіком, також відповідає за грубий голос, настрій, силу, потенцію та інші чисто чоловічі якості. Насправді ж, велика кількість сексуального гормону в крові не завжди бажана. Як показують результати недавнього дослідження Каліфорнійського Технологічного Інституту (California Institute of Technology) – Тестостерон гальмує розумові здібності у чоловіків! Тоді можливо і не треба так старатися, щоб концентрація цього гормону була завжди на висоті.

Команда американських науковців пильно досліджувала групу піддослідних учасників із близько 250 чоловіків. Частина людей приймала тестостерон, а інші – «типу-як-тестостерон», тобто Плацебо. Ніхто із учасників не знав, приймає він справжній гормон чи просто цукерку, так сказати. Потім учасники повинні були пройти інтелектуальний тест, а саме, так званий Когнітивно-Рефлекторний Тест (Cognitive Reflection Test), який визначав рівень розумових здібностей. Складався він із математичних задач, задач на логіку, додавання чисел в умі, нескладних вправ на увагу ітп.

Таким чином, результати показали, що ті учасники, які до початку досліду приймали справжній Тестостерон, показали суттєво гірші результати, ніж чоловіки із контрольної групи. Вчені помітили, що чоловіки із першої групи значно швидше приймали рішення, і тому відповіді частіше були неправильними. Отже, високий рівень тестостерону в крові робить чоловіка більш імпульсивним і бездумним. Короче кажучи, передозування Тестостероном приносять більше шкоди ніж користі. Серцево-судинні захворювання, утворення прищів і ще раз таки, зниження розумових здібностей – ймовірні проблеми при передозуванні Тестостероном. У групі ризику знаходяться спортсмени, які приймають гормони і добавки додатково, щоб м’язи росли швидше.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ