Цей спосіб допоможе знизити тиск гарантовано і без таблеток

знизити тиск
Підвищений тиск зустрічається досить часто, особливо у літніх людей. Який це, нормальний артеріальний тиск? Раніше вважалося що значення 140/90 є нормальними показниками. Але згідно даних 2017 року, тиск 130/80 є допустимим, а все що більше – це вже погано! За ссилкою: Який нормальний тиск у дорослого та дитини читайте детальніше. Таким чином, якщо Ви поміряли у себе тиск, не треба одразу нервуватися, міряти його по 100 разів на день або ковтати таблетки. Найперше що радять лікарі – це виміряти тиск правильно! Якщо цю процедуру зробити трошки не так, наприклад сильно затиснути манжету на руці, відповідно прилад покаже неправильні показники. Інформація про те, як правильно це робити доступна за ссилкою: Як виміряти тиск правильно.

Ітак, якщо Ви все зробили правильно і показники дещо більші ніж 130/80 все одно не обов’язково одразу ковтати пігулки. Звісно що консультація лікаря в таких випадках є бажаною. Хоча є один метод який гарантовано допомагає знизити тиск, без таблеток. Мова йде про фізичну активність, спорт! Багато досліджень показують, що в тих пацієнтів-сердечників, які виходили на прогулянки і багато рухалися хоча б 3 рази на тиждень, знизився тиск приблизно на 8-10 мм. рт. ст. Все що потрібно, то це ходьба у швидкому темпі. Ще краще діє на тиск легкий спорт: плавання, пробіжки, велосипед. Регулярний спорт допоможе знизити тиск до 20-25 мм. рт. ст., додають спеціалісти. Також і пульс може бути завищеним, і якщо він більший за позначку 90, то це вже привід щоб відвідати сімейного лікаря. Нормальний пульс для людини, який це?

Тиск сильно залежить від стилю життя, раціону харчування, фізичної форми та інших факторів. Кардіологи кажуть, що зайва вага – це вже причина для високого тиску. Фізична активність гарантовано допомагає знизити тиск без таблеток, природнім шляхом. Само собою ясно, що результат з’являється не на наступний день чи тиждень, треба трошки попотіти. Медики говорять, що приблизно через 10-12 тижнів вже можна побачити помітні результати. До лікаря на консультацію все одно треба сходити, і порадитися із ним, який вид спорту краще підійде. Наприклад є захворювання серця, коли спортом займатися не можна, тому в таких випадках оптимальним варіантом буде просто ходьба або Нордік-Волкінг. І на останок радимо прочитати по темі цю статтю: 10 найкращих продуктів для серця.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ