Весняне сонце корисне, але також небезпечне для здоров’я

весняне сонце
Як тільки сонце з’являється ранньою весною, всі намагаються побільше бути під відкритим небом, насолоджуватись погодою. Проте експерти стверджують, що весняне сонце може впливати на здоров’я як позитивно, так і негативно. Багато хто подумає: ну чим може нашкодити сонце? Максимум що може статися, так це сонячні опіки, які попечуть декілька днів і усе. Але це ще не саме страшне. Спершу слід сказати, що сонце дуже бажане для кожної людини тим, що від нього настрій дуже покращується (без жартів). Під впливом сонячних променів у організмі виробляються гормони щастя і на душі стає приємніше. Потім, також під впливом сонячних променів, шкірою виробляється рідкісний Вітамін Д, при нестачі якого дуже часто виникають неприємності, такі як постійна втома, депресія ітп. Ми недавно писали про це, а за ссилкою При нестачі Вітаміну Д виникають проблеми зі здоров’ям, можна дізнатися, які іще захворювання можуть з’явитися, якщо цього вітаміну бракує.

Само собою ясно, що сонце – це дуже добре, але обережно! За словами науковців, весняне сонце може спричиняти неприємності, в тому числі дуже великі. Оскільки шкіра ще не звикла до сонця після зимової перерви, то треба поступово. Інакше буде погано. Із другого боку, ранньою весною, сонячні промені мають доволі високу інтенсивність. На початку року озоновий шар завжди тонший, а значить ультрафіолетових та інших небезпечних променів потрапляє на Землю більше, ніж будь-коли на протязі року. Найменше що може статися – це згоріла шкіра. Після зими, згоріти на сонці дуже легко. Науковці додають, що такі сонячні опіки дуже негативно впливають на шкіру та підвищують ризик раку шкіри.

Ось чому виникає необхідність захищатися від сонячних променів, особливо весною. Це значить: 1) Не дуже довго бути під сонцем; 2) Одягати сорочки із довгими рукавами, поки шкіра не звикне; 3) Сонцезахисні креми обов’язково використовувати, якщо є в планах довго знаходитись на сонці; 4) Сонячні окуляри і кепка; 5) В обідній час не виходити на сонце, приблизно від 11 до 15 години, бо в цей час сонце має найвищу інтенсивність.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ