Від сонячних опіків захищають ці продукти харчування

сонячні опіки
Деякі продукти харчування захищають шкіру від опіків, нижче ми обов’язково їх перерахуємо списком. А зараз, невеликий вступ. За народними традиціями, сметана (або інші молокопродукти) добре допомагають, якщо згоріла спина на сонці. Сьогоднішній матеріал говорить про поради в зовсім іншому напрямку. Існують продукти харчування, які захищають від опіків і ці продукти треба споживати до їжі, а не прикладати на обпечену шкіру. Морква, помідори, солодкий перець – ці продукти містять важливі вітаміни у своєму хімічному складі, які створюють захисний шар для шкіри. Таким чином, «спалити» шкіру на літньому сонці складніше. Науковці стверджують: якщо шкіра добре забезпечена вітамінами, мінералами і рідиною – значить вона стає менш вразливою перед зовнішнім впливом. Вітамін A, B, C, E , Бета-Каротин – це те, що захистить шкіру від сонячних опіків. Нижче список продуктів:

  1. Помідори;
  2. Огірки;
  3. Морква;
  4. Картопля;
  5. Солодкий перець;
  6. Кабачки;
  7. Цитрусові;
  8. Горішки;
  9. Вівсяні пластівці;
  10. Вода, найкраще мінералка.

Щоб захиститись від сонячних опіків, треба їсти ці 10 продуктів у достатніх кількостях. Вчені стверджують, що вони містять речовини, які зміцнюють шкіру, вітаміни, що були перераховані вище. Із приводу останнього пункту, то він важливіший, ніж може здатися на перший погляд – пити багато рідини влітку! Якщо шкіра достатньо зволожена, значить вона захищена. Рідина служить шкірі так званим, захисним шаром і надає їй стійкості.

Щоб там не було, але продукти харчування не можуть замінити косметичних сонцезахисних засобів. Харчуватися хорошими продуктами харчування рекомендовано, але і про сонцезахисні креми не варто забувати, особливо перед поїздкою на море. Іще слід звернути увагу на кінцевий термін придатності, який надрукований на упаковці крему. Експерти говорять, що із часом сонцезахисні креми чи лосьйони втрачають свою ефективність. А якщо термін придатності прострочений, значить захист для шкіри мінімальний, чи навіть нульовий.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ