Смертельних випадків через спекотну погоду стається все більше

спекотна погода
В жаркі дні кількість смертей підвищується, згідно статистики. Влітку температура повітря може зашкалювати. Життя перетворюється на справжнє пекло: дихати важко і на вулицю краще не виходити, особливо в обідній час. В Європі і в Україні в тому числі стаються смертельні випадки через літню спеку. Звісно, що не кожне літо жарке і спекотне, але буває просто нестерпне. Ось наприклад згадати пекельне літо 2003 в Європі, коли від спеки померли тисячі людей. Звісно, що в зоні особливого ризику знаходяться літні люди, а також ті, які мають проблеми зі здоров’ям, наприклад серцево-судинні захворювання. В такому випадку спека виступає не прямим «вбивцею» а фоном, який сильно навантажує організм і б’є по найбільш проблемним місцям.

Від 36+ градусів, ризики критично високі

Температура повітря і відносна вологість – те що грає вирішальну роль. Вчені стверджують, що коли температура навколишнього повітря +36 градусів Цельсія і більше, то ризик смерті підвищується до критичної позначки. Так виходить, що організм не може віддавати тепло назовні, а тому сильно перегрівається. При високій вологості повітря, навіть невисокі температури є потенційно небезпечними для здоров’я.

Як захиститись від спеки

  1. Пити багато рідини, найкраще мінеральну воду, фруктові соки;
  2. Алкогольні напої краще відкласти на потім;
  3. Не виходити на вулицю по-можливості, особливо в обідній час;
  4. Легка та вільна одежа (яка не стягує) і кепка на голову обов’язково;
  5. Провітрювати кімнати, а ще краще встановити системи вентиляції та кондиціонування.

Медіа та статистичні інституції із усього світу постійно повідомляють про кількість жертв від спекотного літа. Практично в кожній країні стаються смертельні випадки через спеку. Для прикладу приведемо статистичні дані із такої країни Європи, як Австрія. Значить згідно статистики, в минулому році (2017) в Австрії від сонця близько 600 людей померли прямо у транспорті. В цьому році налічується близько 400 смертей. При цьому населення Австрії складає 8,7 мільйонів людей.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ