Віруси передаються в основному при спілкуванні: результати досліджень

Коронавірус передається при спілкуванні
Згідно результатів досліджень, під час усного спілкування віруси передаються від людини до людини. Науковці кажуть , що під час розмови людина випускає в повітря мікро-крапельки, які в закритому приміщені залишаються близько 10 хвилин в повітрі (офіси, магазини, громадський транспорт ітп). Це один із основних шляхів передачі Коронавірусу, додають науковці із Американського Інституту (National Institute of Diabetes and Digestive and Kidney Diseases). В кімнаті були встановлені спеціальні лазерні лампи, із допомогою яких мікро-крапельки в повітрі можна було побачити неозброєним оком. Тому вчені візуально побачили: коли людина говорить, вона випускає в повітря тисячі крапельок, які потенційно можуть містити віруси, в тому числі новий Коронавірус. Чим голосніше людина говорить, тим більше крапельок виникає. Ну і само собою ясно, що під час чхання або кашлю виділяється екстремально-велика кількість потенційно небезпечних крапельок у повітря, які залишаються літати в закритому приміщенні близько 10-15 хвилин. Та навіть під час дихання людина випускає у повітря деяку кількість аерозольних крапель. Саме тому, медики радять носити маски, особливо під час спілкування із кимось і в закритих приміщеннях. Звичайна маска на обличчі, навіть сама проста самостійно зроблена, знижує ризик передачі вірусів.

Окрім цього, Коронавірус може деякий час знаходитись на поверхнях предметів. Таким чином, доторкнувшись до дверної ручки, грошей, привітавшись за руку із кимось є ризик інфікуватися. І навіть в бібліотеці не зовсім безпечно, стверджують науковці, тому що збудники Коронавіусу деякий час можуть жити на папері. Друковані матеріали, газети, журнали, книги, візитки, рекламні проспекти, гроші передають Коронавірус (Sars-CoV-2), він може існувати на них близько 24-х годин. Хоча ризики інфікування значно нижчі, ніж повітряно-крапельним шляхом. Німецький Інститут Інфекційних Хвороб імені Роберта Коха (Robert Koch-Institut) офіційно повідомив на своїй сторінці, що найчастіший шлях передачі Коронавірусу – це повітряно-крапельним шляхом. Один із варіантів, як захистися від КОВІД-19 – це вітаміни, ми вже підготували матеріал по темі, який доступний за наступною ссилкою: Вітаміни C, D захищають від Коронавірусу, радимо прочитати. Звісно що 100% захисту від нього не існує в природі, поки-що, але ризики суттєво знижуються, якщо їсти продукти із вітамінами і дотримуватись рекомендацій.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ