Високий тиск: чим це небезпечно для здоров’я спортсмена

Rozetka UA

високий тиск
Як не дивно, але високий тиск також зустрічається і в молодих людей, а не тільки літніх. Якщо вірити даним із статистики, то майже кожен 5-й має високий, або трошки завищений тиск. Мається на увазі кожен 5-й у молодому віці, приблизно 30-ти років. Само собою зрозуміло, що люди похилого віку мають такі проблеми значно частіше. Як говорять лікарі, чим швидше виявити у себе цю неприємність, тим краще. Таким чином можна застерегтися від великих проблем зі здоров’ям.

Які симптоми

Наприклад, в деяких людей виникає головний біль, погане самопочуття, через завищений тиск. Але що саме неприємне, що у багатьох пацієнтів високий тиск безсимптомний – кажуть лікарі. Через цю причину, спеціалісти радять вимірювати свій тиск правильно і регулярно – щоб визначити справжні значення. Наголошують лікарі, що вимірювати тиск треба правильно, інакше прилад покаже хибні результати і введе людину в оману. По цій темі рекомендуємо прочитати 3 статті, які ми писали раніше:

  1. Який нормальний тиск у людини?
  2. Який нормальний пульс і чим його знизити?
  3. Як виміряти тиск правильно, часті помилки!

Чим небезпечний високий тиск для здоров’я

Само собою зрозуміло, що високий тиск створює проблеми для серцево-судинної системи. Бувають різні рівні: нормально-високий, високий, екстремально високий, все залежить від того, що показує тонометр. Чим вищий тиск, тим більше навантаження на серце. На постійній основі, через це можуть виникати серцево-судиннні захворювання. Кровоносні судини також страждають. Судини закупорюються, а значить кровообіг погіршується. Ризик отримати інфаркт чи інсульт сильно підвищується.

Як знизити тиск без таблеток

Якщо у Вас є проблеми, які були описані вище, тоді обов’язково треба до лікаря на обстеження. Часто лікарі радять займатися спортом, щоб знизити ефективно тиск, без таблеток. Але без консультації лікаря, краще не ризикувати і не займатися самолікуванням при таких серйозних неприємностях. Спорт покращує кровообіг, також полегшує транспортування кисню, зміцнює м’язи серця.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ