Вчасно помітити та як вивести воші у дитини?

як вивести воші у дитини в домашніх умовах

Дуже неприємна ситуація, коли в голові дитини або дорослого заводяться незвані паразити – воші. Про те, як вивести воші у дитини, а також вчасно помітити паразитів, буде йти мова далі. Самі по собі вони не зникають, і якщо не прийняти міри, незвані гості будуть продовжувати жити у волоссі людини. Воші не можуть ані літати ані високо пригати, але швидко повзають. Випадки вошей восени зустрічаються значно частіше. Всім відомо, що ці кусючі п’ють людську кров. Як правило, місце укусу чешеться і свербить, тому що там залишається їхня слина. Передаються вони від людини до людини. Між дітьми переходять воші значно легше (в школах, дитячих садочках), бо діти не такі індивідуальні, як дорослі. Але також при спільному використанні подушок, головних уборів, гребінців воші успішно переселяються від людини до людини.

Як зрозуміти, що в моєї дитини є воші?

Перший признак вошей – чешеться голова. Це все через слину, що залишається на місці укусу. Свої яйця вони міцно закріпляють на волоссі, які часом тяжко видалити або вимити водою. Найефективніший метод помітити воші та їх яйця, це з допомогою спеціального гребінця (дуже густого). Для цього треба помити волосся шампунем, і не змиваючи піни (таким чином воші стануть менш рухливі) старанно розчісувати його густим гребінцем, смужка за смужкою. Час від часу гребінець очищати серветкою або кухонним папером, спостерігаючи за тим що залишається.

Як вивести воші у дитини?

Найкраще придбати у аптеці засіб проти вошей для дітей і використати його саме таким чином, як написано в інструкції. Такі засоби вбивають вошей і личинок, але не яйця! Саме тому, процедури слід повторити через 7-10 днів, для повного винищення паразитів. Дуже рекомендовано оглянути всіх членів сім’ї та найближчих друзів. Гіпер-важливо – правильно використовувати засоби проти вошей і міри безпеки. Статистика говорить, що кожна третя-четверта сім’я робить помилку у боротьбі з вошами. Найчастіші помилки: швидко змивають; надто мало засобу; нерівномірно наносять його на волосся, залишаючи ділянки для життя.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ