Як позбутися прищів та запобігати – поради експерта

видавлювати прищі

Для більшості людей прищі є лише естетичними неприємностями, але деякі бачать в них небезпеку для життя. Мартіна Кершер, професор косметичних наук в гамбурзькому університеті в Німеччині, в своєму інтерв’ю пояснює що насправді ховається за прищами, чому вони утворюються, як позбутися прищів, як запобігти появі, чи можуть стати небезпечними для здоров’я чиряки, та подразнення шкіри у чоловіків після гоління.

Пані Кершер, що таке прищі?

Запалення шкіри, які виникають внаслідок появи вугрів часто описується як прищі. Вони виникають внаслідок надмірного виділення шкірного жиру. А якщо  ще до цього верхній шар шкіри сильно змертвілий, то жир не може виходити назовні, і накопичується, тисне на ближні тканини. Саме тому ми бачимо почервоніння шкіри, прищі та запалення шкіри.

Але прищі не є інфекцією?

Не обов’язково. Це залежить від того чи живуть бактерії на шкірі, чи може інфекція потрапила з брудом на шкіру і проникла в глибину. Тоді може виникати сильніше почервоніння, і можливо навіть утворюватись гній. Але це не проблематично, і гарно виводиться дезінфікуючими засобами. Ще бувають запалення волосяного мішечка, фолікуліт, які виникають часто у чоловіків після гоління.

Як можна позбутися прищів?

В основному не видавлювати їх – бо це призводить лише до того, що бактерії і запалені клітини розподіляються по всій тканині. Є достатньо багато ефективних препаратів для зовнішнього застосування, частково в аптеках, частково в парфумерних магазинах.

Чи можна через прищі отримати зараження крові?

Через те, що зазвичай називають прищем, як правило не можна. Але можна через чиряк, гнойник, чи запалення нижніх волосяних мішечків.

Як розпізнати чиряк?

Розпізнавальні особливості чиряка є сильні болі при дотику до запаленої шкіри, сильне почервоніння, напухання. Чиряки часто викликаються бактеріями Золотистого Стафілокока. На відміну від прищів, чи фулікуліту, запалень верхніх волосяних мішечків, утворюється новий чиряк із заповнень гноєм порожнин в тканинах.

Це небезпечно для життя…

Треба кожного разу ходити до лікаря, особливо тоді, коли чиряк виникає на обличчі. Чим ближче він знаходиться до носа чи очей, тим небезпечніший він. Тоді варто застосовувати антибіотики, інакше дійсно бактерії можуть потрапити в кровообіг і це може викликати сепсис, який в народі називають зараженням крові.

Як можна запобігати появі прищів?

Через те що прищі та вугрі в основному виникають через підвищений рівень шкірного жиру в комбінації з дискератозом шкіри, найкраще попередження появи прищів є регулярний і послідовний догляд та очищення шкіри, пілінг.

Говорять що не варто їсти багато шоколаду, щоб не з’являлись прищі..

Ця інформація застаріла. Люди можуть їсти чіпси та шоколад, через це у вас не буде виникати запитань як позбутися прищів на поверхні шкіри.

Джерело: www.spiegel.de


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ