Як правильно спати щоб добре висипатись

як правильно спатиПовноцінний сон – це передумова для гарного самопочуття, мотивації, здоров’я а також професійного та особистого успіху. Але багато хто недооцінюють його. Ніщо не взмозі краще  регенерувати тіло та думки як нічний відпочинок. Але майже кожен другий недостатньо відпочиває вночі. Найчастіша причина: болі у спині які виникають через неправильну поставу та навантаження впродовж дня. Але замість розслаблення та регенерації вночі напруження тільки посилюється. Як правильно спати щоб бути енергійним та здоровим?

«Для розслаблення суглобів та м’язів положення хребта під час сну по можливості повинно бути прямим», радить доктор Томас Крам. «Положення на животі не дуже підходить для сну, так як спина прогинається. Так може виникати напруження шиї», пояснює Крам. Але тим людям, кому ця позиція до вподоби, краще ставити подушку під живіть, щоб уникати викривлення. Позиції на спині та боках найкраще підходять для ідеального відпочинку.

Якщо ви задались питанням як правильно спати, то зверніть увагу на вибір ліжка, так як матрац, подушка та ліжко грають важливу роль для здорового сну. Хороші матраци набирають форму тіла і не сильно прогинаються. Чим більша вага тіла, там твердішим має бути матрац. Гнучка підвіска ліжка забезпечує рухливість хребта, і цим самим наповнення дисків необхідними речовинами, які втрачаються з часом через постійний рух та тиск від ваги тіла. Ліжко повинно бути більшим мінімум на 20 см. за ріст людини та як мінімум один метр завширшки. Лише так буде достатньо місця для розслабляючого сну.

Також і зовнішні чинники впливають на якість сну. Щоб повноцінно та правильно спати, експерти радять тримати в спальні температуру повітря 16-18 градусів, достатньо провітрювати кімнату. Правильні звички, такі як достатній час відпочинку, читання чи слухання музики, так само як уникання тяжкої їжі та нікотину в пізні години суттєво сприяють розслаблюючому сну та бадьорому і свіжому підйому на наступний ранок.

За матеріалами: www.heilpraxisnet.de


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ