Запалення простати: якщо довго ходити в мокрих шортах на морі

запалення простати
Чоловічі проблеми це не завжди страшні хвороби, такі як рак чи імпотенція. Існує безліч інших, дрібних, але досить неприємних, як наприклад запалення простати. За статистикою, близько третини чоловіків у віці від 20 до 50 років, хоча б раз в своєму житті мали ті чи інші проблеми із простатою. Але багато із них надто пізно звертаються за допомогою до лікарів. Найчастіше, такі випадки не становлять загрози для здоров’я, але супроводжуються досить болюче. Влітку, на річці чи морі виникає багато ризиків для здоров’я, в тому числі чоловічого. Експерти стверджують, що довго ходити в мокрих шортах чи плавках дуже не бажано – це може призвести до запалення простати і навіть більш серйозних чоловічих проблем. Тому після плавання, рекомендовано одягти сухі труси. Вся справа в тому, що холод дуже негативно впливає на чоловіче здоров’я, так само як і надмірне тепло. Декілька градусів грають роль! Мокрі плавки, або сидіння на холодній лавочці охолоджують чоловічі органи. Таке охолодження викликає небажане явище, таке як поганий кровообіг малого тазу. Переохолодження – це одна із основних причин запалення сечового міхура і простати.

Тому при перших ознаках сексуальних проблеми, поганої ерекції, болях краще обстежитись у лікаря, нехай навіть зайвий раз, щоб не запускати проблему. Тільки професійний лікар, уролог, після обстеження зможе сказати: чи це швидко пройде чи може початок якогось більш серйозного захворювання. Обстеження у лікаря також є зміст зробити, навіть якщо зовсім нічого не турбує. Основні симптоми запалення простати: больові відчуття там, проблематичні та часті походи в туалет, болі під час еякуляції ітп. В таких випадках треба обов’язково йти до лікаря на обстеження, не відкладаючи на завтра. Чим довше лишаються симптоми, тим більші ризики, що це стане хронічною хворобою – говорять урологи.

Регулярний секс захищає від захворювань простати. Тому якщо в тебе зараз немає дівчини чи жінки, то її треба скоріше знайти. А ось велосипед, мотоцикл чи верхову їзду краще відкласти до кращих часів, при чоловічих проблемах. Справа в тому, що сідло велосипеда і коня може тиснути і негативно впливати на простату. Ну а на мотоциклі сильний потік холодного повітря також не бажаний. Додатково експерти радять пити достатньо рідини, щоб ці неприємності скоріше пройшли, 2-3 літри на день. Все це тільки рекомендації, які не можуть замінити повноцінне медичне лікування. Тому всі важливі інструкції, краще взнати в свого лікаря і не займатися самолікуванням.

За матеріалами https://doc.ua/.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ