Через запалення ясен ризик серцевого нападу вищий

запалення ясен
Багато хто соромиться сходити до стоматолога на огляд. Ну звісно, коли зуб болить нестерпно, то вже по-любому приходиться йти до лікаря. Проте рекомендовано час від часу відвідувати стоматологічний кабінет для профілактики і впевненості, 1-2 рази на рік, навіть якщо зуби зовсім не турбують. Лікарі стверджують, що проблеми із ротовою порожниною часто спричиняють неприємності із іншими органами. Запалення ясен може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям: від серця до легень і нирок. Ось чому важливо перевіряти у лікаря стан своєї ротової порожнини.

Ризик отримати серцево-судинні захворювання підвищується, при запаленні ясен, застерігають лікарі. Також робота інших органів стає під загрозу. Оскільки ясна запалені, то бактерії ротової порожнини можуть швидко потрапляти до кровоносної системи, додають експерти. Перед усім, парадонтит підвищує ризик Інфаркту Міокарда та Інсульту. Так виходить, що не дуже значна проблема, може спричинити дійсно серйозну проблему.

Симптоми запалення ясен

Як зрозуміти, коли запалення ясен? Найпростіший спосіб – це сходити на огляд до хорошого стоматолога. Звісно, що ознаки запалення можна помітити самостійно. Перші признаки, це: набряк ясен; почервоніння; кровоточивість ясен; неприємний запах із рота. При цих симптомах треба обов’язково йти до лікаря, а не купляти дорогі зубні пасти.

Тому можна сказати, що 1-2 рази на рік до стоматолога – цілком оправдані візити, це не важко зробити! А в результаті людина буде почувати себе спокійно і не прикривати рот при спілкуванні. Ну і ще одне із найголовніших рекомендації, чистити зуби ніхто не відміняв! Бажано чистити 2 рази на добу, правильно і по часу декілька хвилин. Також зубна нитка допомагає уникнути все-можливих проблем із зубами, бо вона прибирає із зубів рештки їжі та прилиплий наліт. Нитка прибирає все зайве там, де зубна щітка просто не дістане. Про те, як правильно чистити зуби, найкраще спитати у свого лікаря-стоматолога.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ