Спосіб №1, як покращити роботу серця і «бути в формі»

Rozetka UA

робота серця
За словами кардіологів із усього світу, головний ворог серця – це малоподвижний спосіб життя! Люди сидять цілими днями в своїх офісах, а активно не рухаються. На роботу приїжджають на авто, на свій поверх на ліфті, і в результаті мінімум фізичної активності, що призводить до проблем із серцем та серцево-судинною системою. Від такого стилю життя, кров гірше циркулює, судини обростають жировим шаром а м’язи серця слабшають. Все це не просто чиїсь домисли, а скоріше факти. Із цього приводу в світі проводилася маса досліджень, що підтверджують однозначно: спортивна активність покращує роботу серця!

Спосіб №1, як покращити роботу серця

Одне наукове дослідження в Фінляндії також підтверджує, що фізична активність захищає серце. Проаналізувавши стиль життя декількох тисяч людей, вчені прийшли до цікавого висновку. Значить, ті люди, які інтенсивно рухаються, наприклад добираються до роботи пішки чи на велосипеді, у них ризик захворіти на серцево-судинні захворювання знижується приблизно на 50%. Тепер напевно стало зрозуміло, що це за спосіб, як покращити роботу серця – їздити на роботу на велосипеді, або ходити пішки (якщо це не дуже далеко від дому). На постійній основі, такі прогулянки найкраще зміцнюють серце, за словами експертів. Також пропонуємо вам додатково прочитати про 10 продуктів, які зміцнюють серце.

Прив’язуватись до велосипеду чи ходьби не обов’язково, адже можна займатися будь-яким із видів легкого спорту, наприклад плавання, пробіжки, підтягування на турніку, орбітрек, кардіо-вправи ітп. Важка атлетика не дуже рекомендована для таких цілей, і в деяких випадках навпаки, може зашкодити серцю (особливо при неправильній техніці). На останок цікава історія про начальника, який платить тим своїм робітникам, які добираються до роботи на екологічному виді транспорту – велосипеді. І платить їм додатково до зарплати досить не погано, навіть по європейським міркам. Детальніше про цю історію читайте за ссилкою: Шеф платить гроші робітникам-велосипедистам. В основному всі думають, що велосипед – це екологічно-благоприємний вид транспорту для навколишнього середовища. Але також для здоров’я, це відмінний помічник.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ